Liam Hemsworth pierwszy raz komentuje rozstanie z Miley Cyrus!

Zuzanna Morska 13.08.2019
Milery Cyrus i Liam Hemsworth
Fotografia: ANGELA WEISS/AFP/East News

Australijski aktor w końcu odniósł się do niepokojących informacji. Zobaczcie, co powiedział.

Kilka dni temu świat obiegła szokująca informacja - Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po zaledwie 8 miesiącach małżeństwa! Przedstawicielka aktorki potwierdziła te doniesienia. Liam dopiero teraz odniósł się do tych wiadomości.

Liam Hemsworth komentuje rozstanie z Miley Cyrus

Liam Hemsworth i Miley Cyrus poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka". Od tamtej pory aktorzy byli niemal nierozłączni - w czasie 10-letniej znajomości dopadł ich jeden poważny kryzys, który oboje przepracowali. W 2018 roku Amerykanka i Australijczyk wzięli ślub.

Fani gwiazdorskiej pary mocno im kibicowali, dlatego wiadomość o separacji nimi wstrząsnęła. Kilka dni temu przedstawiciele gwiazd potwierdzili doniesienia o rozstaniu Miley i Liama. Małżeństwo przetrwało zaledwie 8 miesięcy i gwiazdy zdecydowały się na separację.

Wcześniej rozstanie komentowała menadżerka Miley, a sama aktorka zamieściła w sieci kilka zdjęć i postów, w których jasno podkreśliła, że nie zamierza walczyć ze swoim przeznaczeniem i ewolucją.

A co o tym wszystkim sądzi Liam? Dziennikarze "Daily Mail Australia" przyłapali aktora podczas spaceru.

Nie wiecie jak to jest... Nie chcę o tym teraz rozmawiać - powiedział aktor.

Liam zamieścił też na Instagramie post, w którym jasno zaznaczył, że separacja to prywatna sprawa jego i Miley.

Cześć wszystkim. Krótka informacja ode mnie - chciałem powiedzieć, że ja i Miley niedawno zdecydowaliśmy się na separację i życzę jej wszystkiego najlepszego. To prywatna sprawa. Nie wypowiedziałem się i nie będę robił tego w przyszłości w rozmowie z dziennikarzami. Wszelkie cytaty, które krążą są nieprawdziwe - napisał.

Nie brakuje spekulacji dotyczących powodów tej sytuacji. Wiele mówi się o tym, że Miley w ostatnich miesiącach wdała się w romans z koleżanką. W dodatku gwiazda udzieliła kilku kontrowersyjnych wywiadów, w których przyznała, że nie chce mieć dzieci. To mogło nie odpowiadać Liamowi.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów