Liam Hemsworth jest pocieszany przez kolejną gwiazdę. Czy aktor wróci do USA?

Sandra Banach 28.08.2019
Liam Hemsworth
Fotografia: East News

Po rozstaniu z Miley Cyrus aktor poleciał do Australii. Jak się okazuje, Liam Hemsworth w tych trudnych chwilach może liczyć nie tylko na rodzinę, ale także na koleżanki z branży.

Po głośnym rozstaniu z Miley Cyrus Liam Hemsworth spakował walizki i wyruszył w rodzinne strony. Załamany aktor szukał ciszy i spokoju, którego najprawdopodobniej nie mógł odnaleźć w Los Angeles. Pierwsze dni w Australii Liam spędził z bratem i jego rodziną. Później Hemsworth zaczął spotykać się z australijskimi gwiazdami.

Australijskie gwiazdy pocieszają Liama Hemswortha

Niedawno zagraniczne media pisały o tym, że Liam Hemsworth spotkał się z Isabel Lucas. To jednak niejedyna gwiazda, która ochoczo pocieszała aktora. Jak podaje plejada.pl, 29 latek regularnie spotyka się piosenkarką Deltą Goodrem.

Podobno Liam bardzo ceni sobie jej podejście do życia, głównie jej optymizm i dobrą energię. Co ciekawe, „nowa koleżanka” Liama jest w związku z Matthew Copleyem. Artystka podobno spotyka się z Hemsworthem w tajemnicy przed chłopakiem.

Ciekawe, czy nowe przyjaźnie Liama nie spowodują, że jego powrót do Stanów Zjednoczonych stanowczo się opóźni.

Zobacz także: Adriana Kalska pokazała się bez makijażu. Fani: „Zupełnie inna”

Lubisz oglądać miłosne filmy? Koniecznie weź udział w naszym quizie.

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów