Liam Hemsworth złożył papiery rozwodowe!

Zuzanna Morska 22.08.2019
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Fotografia: Rex Features/East News

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że Liam Hemsworth i Miley Cyrus są w separacji. Nastąpił przełom w sprawie - aktor złożył papiery rozwodowe!

Liam Hemsworth i Miley Cyrus tworzyli parę przez ostatnie 10 lat. Zakochani w grudniu zeszłego roku postanowili zalegalizować związek - pobrali się w Boże Narodzenie. Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, że małżeństwo przechodzi kryzys i podjęło decyzję o separacji.

Wygląda na to, że Liam miał dosyć tej sytuacji i złożył papiery rozwodowe.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus: aktor złożył papiery rozwodowe

Zagraniczne media nie mają wątpliwości - małżeństwo Liama Hemswortha i Miley Cyrus odchodzi do przeszłości. Para, która pobrała się w grudniu 2018 roku, jest w trakcie rozwodu. Pozew złożył australijski aktor.

Dziennikarze "The Blast" dotarli do dokumentów rozwodowych. Okazuje się, że już w środę Australijczyk złożył pozew o rozwód w Los Angeles. Hemswortha w sądzie ma reprezentować znana hollywoodzka adwokat rozwodowa Laura Wasser. Liam jako przyczynę rozstania i rozpadu małżeństwa podał "różnice charakterów nie do pogodzenia".

Przypominamy, że zaledwie dwa tygodnie temu para ogłosiła separację. Początkowo informację potwierdzili jedynie przedstawiciele Miley. Później na Instagramie Liama pojawił się emocjonalny wpis, w którym również wyznał, że rozstał się z żoną.

Zobacz także: Miley Cyrus zdradziła powód, dla którego nie chce zostać mamą! „Ziemia jest zła”

Związek Liama Hemswortha i Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu pt. "Ostatnia piosenka". To właśnie tutaj wpadli sobie w oko, a zauroczenie doprowadziło do poważnego związku. Aktorzy byli ze sobą przez 10 lat (z przerwami), a w grudniu 2018 roku postanowili się pobrać. Małżeństwo przetrwało 7 miesięcy.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów