Lewandowski złożył Ani wzruszające życzenia urodzinowe. "To jest najlepszy prezent"

Robert i Anna Lewandowscy
Fotografia: Instagram.com/_rl9

Internauci zachwyceni.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o hucznej imprezie urodzinowej, którą Robert Lewandowski zorganizował dla swoich znajomych z show-biznesu. A teraz przyszedł czas na świętowanie 30. urodzin Ani. W tym wyjątkowym dniu piłkarz złożył żonie wzruszające życzenia. Internauci są pod wrażeniem.

Robert Lewandowski składa urodzinowe życzenia Annie Lewandowskiej

Robert Lewandowski to mężczyzna, z którego inni faceci powinni brać przykład. Jest oddanym ojcem i mężem, o czym Ania już nie raz mogła się przekonać. W dniu jej 30. urodzin piłkarz złożył ukochanej wzruszające życzenia, które podbiły serca fanów:

Jesteś moją miłością, moją inspiracją, moim wzorem do naśladowania i najbliższą przyjaciółką. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dałaś mi siłę, motywację i chęć do działania. Życzę Ci wszystkiego najlepszego kochanie. – napisał na Instagramie.

W ciągu 2 godzin ten post polubiło ponad 131 tysięcy obserwatorów. Pod życzeniami dla Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani nie kryją wzruszenia. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Ania i Robert to para idealna:

Można z was przykład brać!

Jesteście wzorem i inspiracją dla ludzi,nigdy się nie zmieniajcie i zawsze otaczajcie się wspólnym szacunkiem i miłością.

Wasza miłość, szacunek, wiara w siebie nawzajem. Godne naśladowania.

Was też wzruszają życzenia Lewandowskiego?

Zobacz także: Robert Lewandowski śpiewa romantyczną piosenkę żonie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów