Lewandowski zaskoczony reakcją fanki. To, co zrobił zostanie zapamiętane na długo. "Brawo Lewy!"

Redakcja 21.07.2017
Robert Lewandowski z fanką
Fotografia: Twitter.com

Reakcją polskiego piłkarza zachwyceni są internauci. 

Robert Lewandowski wraz z kolegami z Bayernu Monachium przebywają na zgrupowaniu w Chinach, gdzie przygotowują się do rozpoczęcia nowego sezonu piłkarskiego. Nie tylko rozgrywają mecze towarzyskie, ale również spotykają się z wiernymi fanami. Ci, na drużynę z Niemiec reagują niezwykle entuzjastycznie. 

Jedną z największych gwiazd Bayernu Monachium jest bez wątpienia Robert Lewandowski. To właśnie on wzbudził chyba największe zainteresowanie wśród kibiców z Chin, którzy pragnęli zamienić ze swoim idolem kilka słów, zrobić wspólne zdjęcie i oczywiście zdobyć autograf. Nie obyło się również bez łez. 

Jedna z fanek niemieckiej drużyny, gdy zobaczyła Roberta Lewandowskiego, wybuchła płaczem. Była tak wzruszona tą chwilą, że nie potrafiła słowami wyrazić, jak ważne dla niej jest to spotkanie. A Lewandowski? Cóż, zachował się jak na dżentelmena przystało. Choć z początku wydawał się zdezorientowany, po chwili objął kobietę i zamienił z nią kilka słów. 

"Miły gość"

Jego postawą zachwyceni są fani. Dali temu wyraz w komentarzach zamieszczonych w mediach społecznościowych. 

Jak uroczo! Jesteś szczęściarą - napisał internauta na Twitterze. 

Kiedy ludzie cię widzą i zaczynają płakać to znaczy, że jesteś legendą - dodał kolejny. 

Jakie to urocze. Brawo Lewy!

No super, miły gość. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zgodzić się z powyższymi komentarzami :-) 

Zobacz także: Takich zdjęć z mężem Lewandowska nie pokazuje często. "Tęsknię". W komentarzach fani zwrócili uwagę na jedną rzecz

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów