Fryzura Lewandowskiego wywołała sporo emocji nie tylko w Polsce. Po meczu Bayernu wreszcie skomentował reakcję internautów

Anna Respondek 20.11.2017
Robert Lewandowski
Fotografia: East News

Lewandowski wykazał się poczuciem humoru. 

Robert Lewandowski zdecydował się na wyjątkowo odważny krok i postawił na spektakularną metamorfozę. Jego ciemne dotąd włosy diametralnie zmieniły kolor, co nie do końca spodobało się fanom. 

Ostatnio Lewandowski po raz pierwszy na boisku zadebiutował w nowej fryzurze. Udało mu się strzelić dwa gole dla swojej drużyny Bayern Monachium, jednak tuż po meczu nie uciekł od pytań na temat zmiany image'u. Odpowiedział na nie jednak niezwykle żartobliwie i nawiązał do swojego trenera Juppa Heynckesa

On jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałem zrobić coś innego niż inni. Jestem starszy, więc siwy może do mnie pasować. Mojej żonie również się podoba - wyjaśnił.

Lewandowski zażartował również, że Juppa był zazdrosny o jego przemianę. Trener postanowił skomentować te "doniesienia". 

Nie jestem zazdrosny. Młodzi ludzie chcą się zmieniać, szczególnie napastnicy. Wiem to, bo sam byłem napastnikiem. Dla mnie najważniejsze jest to, że nadal strzela gole - odpowiedział.

Jak myślicie, kiedy wróci do naturalnego koloru włosów? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów