Lewandowski i Cleo łączą siły w nowym projekcie!

Malwina Wasilewska 10.11.2019
Robert Lewandowski
Fotografia: instagram.com/_rl9

Robert dał się poznać od nowej strony!

Co łączy Roberta Lewandowskiego i świat muzyki? Okazuje się, że więcej niż mogłoby się wydawać. Niedawno zaangażował się w pewien projekt muzyczny skupiający różnych artystów, w tym m.in. Cleo. Gwiazda w najnowszym wywiadzie zdradziła szczegóły.

Robert Lewandowski i Cleo razem nagrywają!

Gościem niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN" była Cleo, która promuje najnowszy singiel "Dom" w ramach projektu producenckiego "Stamina" Donatana i Roberta Lewandowskiego. W programie śniadaniowym wokalistka opowiedziała m.in. o tym, jak to się stało, że pracuje w studio nagraniowym z Robertem.

Robert i Donatan zaprosili mnie do swojego wspólnego projektu muzycznego. Zostałam zaproszona z piosenką Dom, na projekt  Stamina. Jest to projekt producencki skupiający wielu artystów. Właśnie są prowadzone prace. Świetnie się czułam z Robertem w studiu. Powiem wam szczerze, bo ja tutaj słyszę podśmiechiwania takie, że Robert to się nie zna na muzyce, ja wam tutaj rozwiewam wszelkie wątpliwości – Robert się świetnie zna na muzyce, ma niesamowite wyczucie w muzyce.

Filip Chajzer zapytał Cleo, czy Robert też śpiewa. Okazuje się, że piłkarz interesuje się wyłącznie produkcją muzyczną: 

Nie, nie śpiewa. Bardzo dużo słucha muzyki. Często jak gra i trenuje, to koncentruje się, słuchając muzyki i przyznam szczerze, że jak Donatan przychodził z jakimś tam szkicami piosenek, to konkretnie rzeczowo mówił: „Słuchajcie, nad tym trzeba popracować” - wyznała.

Jesteście zaskoczeni?

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów