Lewandowska zdjęciem z córką podpadła internautom. Dyskusja była tak gorąca, że zablokowała komentarze

Redakcja 19.06.2017
Anna Lewandowska z córką Klarą
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Jedno zdjęcie sprawiło, że internauci nie zostawili na trenerce suchej nitki. 

Anna Lewandowska chwaląc się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje z córką, z pewnością nie spodziewała się, że już za chwilę w komentarzach umieszczanych pod fotografią rozpęta się prawdziwa burza. 

Choć wielu internautów nowym zdjęciem żony napastnika Bayernu Monachium jest zachwyconych, są i tacy, którzy są nim co najmniej oburzeni. Powód? Jak stwierdziły fanki trenerki, nosi ona córkę w nosidełku nieprzystosowanym dla tak małego dziecka. 

Pani Aniu, noszenie w nosidle nie jest zdrowym rozwiązaniem dla niesiedzącego bobaska. Mam nadzieję, że jednak korzysta Pani z chusty - napisała internautka, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Pani Aniu, proszę poczytać w sieci, dlaczego nie należy nosić "niesiedzącego" dziecka w nosidle. Do momentu aż usiądzie samodzielnie, jedynym właściwym sposobem noszenia jest chusta. Potem nosidło ergonomiczne - dodał internauta, a jego wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Anna Lewandowska z córką Klarą
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska z córką Klarą 

Wiele hałasu o...nic? 

Na zarzuty odpowiedziała Anna Lewandowska, która jak podaje Plotek.pl, odpisała krótko: "To jest chusta". Te zapewnienia nie wszystkich jednak przekonały, a pod zdjęciem pojawiały się kolejne, niezbyt przychylne komentarze. 

Trenerka musiała zmierzyć się także z innymi uwagami. Internautki zauważyły, że przy tak dużym słońcu, mała Klara powinna nosić czapeczkę, która uchroni ją przed udarem. Efekt? Anna Lewandowska zakończyła dyskusję wyłączając możliwość komentowania. 

Jak podaje portal Parenting.pl, Lewandowska zainwestowała w nosidło marki Caboo. Jak zachwala producent, zostało uszyte z chusty elastycznej i posiada mechanizm kółkowy, który pozwala dostosować napięcie materiału do wagi i wielkości dziecka. Tak, że podtrzymuje ono pupę, plecy i główkę dziecka. Serwis dla rodziców zauważa jednak, że chusta elastyczna wykonana jest z materiału, który rozciąga się pod wpływem ciężaru dziecka, a efekt jest taki, że dziecko zaczyna "wisieć". 

Wniosek? Ilu ludzi, tyle opinii. Bez względu na to, kto w tym sporze ma rację, pewne jest, że Anna Lewandowska nie ma łatwego życia. Będąc znaną trenerką i żoną najlepszego polskiego piłkarza musi liczyć się z tym, że jest pod ciągłym "odstrzałem" ;-)

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna i Robert Lewandowscy 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów