Lewandowska wcale nie przygotowuje posiłków sama? Żona Pascala tłumaczy się z z zagadkowego zdjęcia

Redakcja 06.06.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=p

Dietetyczka jednym zdjęciem mogła zaszkodzić Annie Lewandowskiej. 

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że dietetyczka Agnieszka Mielczarek, żona kucharza Pascala Brodnickiego, przygotowuje posiłki dla Anny i Roberta Lewandowskich. Wnioski wysnuto na podstawie zdjęcia i opisu, który Mielczarek zamieściła na Instagramie. 

Biobistro to najzdrowszy i najlepszy catering w mieście! Strona jeszcze niegotowa, a klienci już są. Dziś zdrowo i pysznie dla @annalewandowska @rl9 - napisała Agnieszka Mielczarek, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Zdjęcie, ale przede wszystkim opis wywołał ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Wielu zaczęło podawać w wątpliwość fakt, że Anna Lewandowska sama gotuje dla swojej rodziny. I nie można im się dziwić. Lewandowska przecież wielokrotnie zaznaczyła, że sama dba o dietę Roberta i przygotowuje dla niego zdrowe posiłki. 

Agnieszka Mielczarek
Fotografia: East News

Agnieszka Mielczarek 

Przekonujące tłumaczenie? 

Odzew na post dietetyczki był tak ogromny, że szybko został przez nią usunięty. Nie rozwiało to jednak wątpliwości wielu osób, które wciąż zastanawiały się, gdzie leży prawda. Portal Plotek.pl postanowił zapytać u źródła i poprosił o wyjaśnienie Agnieszkę Mielczarek. Na pytanie, czy faktycznie żywi rodzinę Lewandowskich, miała konkretną odpowiedź. 

Nie, absolutnie nie, oznaczenie pojawiło się przypadkiem. Usunęłam je, bo było bardzo dużo zamieszania i nieporozumień - powiedziała Agnieszka Mielczarek w rozmowie z Plotek.pl. 

Co więcej, jak dowiedział się portal Wp.pl, żona Brodnickiego właśnie rusza z nowym biznesem, który zajmuje się dietą pudełkową i cateringiem. Zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie, miało pochodzić z sesji zdjęciowej z zawodnikiem Bayernu Monachium. 

Wszyscy zaniepokojeni sytuacją, mogą odetchnąć z ulgą. Plotki o tym, że to nie Anna Lewandowska dba o dietę najlepszego polskiego piłkarza, można włożyć między bajki. Bo gdyby była to prawda, reputacja trenerki, która uchodzi za specjalistkę od żywienia, poważnie by ucierpiała. 

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów