Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini. Reakcje fanów jej nie ucieszą

Paulina Ermel 26.07.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Jeden szczegół zdenerwował obserwatorów Ani.

Ania i Robert Lewandowscy postanowili zrobić sobie wycieczkę do Grecji. Rodzinka wybrała się na wakacje, a zdjęcia z wypadku pokazuje chętnie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jedna z fotografii Ani ostatnio wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. I choć wydawać by się mogło, że pojawi się pod nią mnóstwo pozytywnych komentarzy, stało się wręcz odwrotnie.

Ania Lewandowska w bikini

Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie w bikini. Trenerka Polek dba o swoje ciało i zdrowie, i do tego samego namawia innych. Jej ciało jest wizytówką jej działań i do tej pory jej fani raczej zachwycali się efektami ciężkiej pracy Ani. Tym razem jednak fotografia trochę ich zniesmaczyła.

Ania pokazała fotkę, na której pozuje w czerwonym bikini. Widać tutaj jej umięśniony brzuch i wyrzeźbione nogi. Obserwatorzy sportsmenki zarzucili jej jednak, że wygląda już... za chudo!

Słabo wygląda taka chudzina

Inni zwrócili uwagę na to, że nawet na wakacjach Lewandowska promuje własne treningi i diety.

Masakra jednym słowem. Nawet na wakacjach biznes

Oczywiście nie zabrakło też zachwytów nad wyglądem Ani. A wy po której stronie barykady jesteście - uważacie, że Lewandowska wygląda zdrowo czy może już zbyt szczupło?

Zobacz także: Słowa Lewandowskiej poróżniły internautów. "Będzie wbijać dziecko w poczucie wyższości"

Lewandowska na  Balu TVN:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów