Słowa Lewandowskiej poróżniły internautów. "Będzie wbijać dziecko w poczucie wyższości"

Katarzyna Leszczyńska 29.05.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w dzień pierwszych urodzin Klary otworzyła portal dla mam. Z okazji Dnia Matki udzieliła szczerego wywiadu, który oburzył internautów.

Anna Lewandowska z okazji Dnia Matki opublikowała na swoim blogu wyjątkowy wywiad. Opowiedziała w nim o macierzyństwie, o tym, jaki mała Klara ma na nią wpływ, ale również o samej córeczce – jaka jest i co najbardziej lubi robić. I choć niektóre jej słowa były bardzo poruszające, nie spotkały się z aprobatą niektórych internautek.

Zobacz także: Lewandowska stanie się międzynarodową gwiazdą dzięki transferowi Lewego? To może wskazywać, że Lewy jednak nie trafi do Realu

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu Katarzynie Burzyńskiej w ramach cyklu "Wywiadówka", który znajduje się na jej nowej stronie Babybyann.com, którą założyła z okazji pierwszych urodzin Klary. Opowiedziała w nim szczerze o ciąży i porodzie oraz o tym, w jaki sposób z Robertem Lewandowskim przygotowywali się do niego.

Życie z piłkarzem jest specyficzne, więc do końca stresowałam się, czy Robert będzie przy porodzie. Wyliczaliśmy datę, porównywaliśmy z meczami. Ostatecznie Robert przez poród spóźnił się na trening. Chciał, żeby ta informacja wyszła od nas, dlatego jako szczęśliwy i dumny tata podzielił się nowiną na swoim profilu – wspomina Lewandowska.

To jednak nie te słowa wzbudziły największe poruszenie wśród fanek trenerki.

Słowa Lewandowskiej podzieliły internautów

Ania Lewandowska opowiedziała nie tylko o mężu i porodzie, ale przede wszystkim o małej Klarze. Trenerka przyznała, że odkąd zaszła w ciążę czuła, że jej córka będzie miała jakąś misję do wypełnienia w życiu.

Jest dzieckiem pełnym energii, cały czas uśmiechniętym, tańczącym, radosnym, wdzięcznym za to, że jest na tym świecie. (…) Mam przeczucie, że Klara będzie miała jakąś misję w życiu. Czułam to od pierwszego momentu, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży – przyznała trenerka.

Być może ta misja jest związana z muzyką. Lewandowska powiedziała, że jej córka jest bardzo wrażliwa na dźwięki.

Odkąd dostała flet, próbuje na nim grać. Podobnie jest z pianinem. Widać, że bardzo to lubi. Pochodzę z muzycznej, artystycznej rodziny. Moja mama i babcia są bardzo umuzykalnione – zdradziła trenerka.

Jej słowa wzruszyły wiele fanek, które w komentarzach na profilu instagramowym portalu pisały, że są poruszone wywiadem. Wypowiedź Lewandowskiej wzbudziła też jednak ogromne kontrowersje. Nie zabrakło internautek, które skrytykowały trenerkę, a niektóre wręcz ją wyśmiały za to, co powiedziała.

Od małego będzie wbijać dziecko w poczucie wyższości – napisała jedna z internautek.

Mój roczny syn też "gra" na pianinie. Wciska klawisze, dmucha w harmonijkę, bębni na bębenku.

Roczna Klara gra już na flecie i pianinie. Jeszcze nie mówi, ale już czyta nuty. Gratulacje – napisała z ironią kolejna.

Ania Lewandowska często spotyka się z krytyką innych matek. Jak myślicie, czy tym razem jest o co się czepiać?

Zobacz także: Nowe zdjęcie Lewandowskiej z Klarą to najsłodsza rzecz, jaką widzieliśmy. Fani byli innego zdania

Zobaczcie w poniższej galerii gwiazdy najlepiej zarabiające na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów