Lewandowska pokazała cellulit. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie!

Julita Buczek 08.07.2019
anna lewandowska pokazuje cellulit
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Anna pokazała swoje nieidealne ciało w instagramowej galerii. Jej post wywołał spore zamieszanie wśród jej fanów!

Anna Lewandowska bardzo chętnie pokazuje swoje idealne ciało. Jak się okazało, nie jest ono tak perfekcyjne, jak większość do tej pory myślała. Znana trenerka przyznała się, że tak, jak wiele innych kobiet zmaga się z cellulitem. Żona Roberta wcale nie ukrywa niedoskonałości swojego ciała.

Anna Lewandowska pokazała cellulit

Ania w ostatnim wpisie na Instagramie oraz blogu opisała czym jest skórka pomarańczowa oraz co ma wpływ na jej powstawanie. Lewandowska wyjawiła również, jak sama walczy z problemem, który dotyka wielu kobiet.

8 DZIEŃ #30dnitrenujezlewa, zanim przejdę do planu... cellulit. Każdy go zna i to od najgorszej strony. Boryka się z nim niemal 90% kobiet. Sama coś o tym wiem. Od czego powstaje? Jak z nim walczyć? Podjęłam próbę opisania tego niewdzięcznego tematu i już dziś możecie o tym przeczytać na moim blogu - napisała Lewandowska.

Tak się składa, że od pewnego czasu osobiście zmagam się z cellulitem, który, jak wiecie, lubi płatać figle. Raz jest mniej widoczny, raz bardziej. Na chwilę obecną uznałam, że tylko odpowiednio dobrana dieta i ćwiczenia sprawdzają się w walce ze „pomarańczową skórką" - napisała Anna na swoim blogu.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Ani. Większość z nich była zachwycona sylwetką trenerki i pisała, że nie widzi cellulitu.

Dawać szybko lupę! Chcę dojrzeć cellulit u Lewej!

Gdzie Ty masz ten cellulit? Piękna ty!!!

Szacunek za odwagę! Prawie każda z nas ma... robimy wszystko, żeby to ukryć, a nie zawsze się udaje i wtedy czujemy się gorsze. Poprawiłaś mi humor!

Co sądzisz o poradach Lewandowskiej?

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał umięśnione ciało na Instagramie. Ania nie zostawiła tego bez komentarza!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów