Lewandowska opublikowała zdjęcie Klary! Fani: „Śliczna kruszynka”

Sandra Banach 19.06.2019
Anna Lewandowska z Klarą i mężem
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska z mężem i Klarą odpoczywają na rajskich wakacjach! Trenerka nie zapomina o swoich fanach i często publikuje zdjęcia z greckiej wyspy! Pokazała także fotkę swojej córeczki!

Lewandowscy i Szczęśni przebywają aktualnie na wakacjach na Mykonos. Pomimo napiętego grafiku - znana trenerka znalazła chwilę czasu na odpoczynek i relaks z najbliższymi. Gwiazda nie zapomina także o swoich obserwatorach i codziennie publikuje rodzinne fotografie lub piękne widoki. Fani najbardziej rozczulili się przy zdjęciu małej Klary.

Lewandowska opublikowała zdjęcie małej Klary

Aktualnie na Instagramie "Lewej" zobaczymy mnóstwo zdjęć z rajskich wakacji. Oprócz pięknych widoków możemy oglądać także najbliższe osoby znanej trenerki. Internauci zakochali się również w wakacyjnej fotografii Klary, która opublikowała jej mama. Lewandowska przy okazji poruszyła bardzo ważny temat, a mianowicie odpowiednia ochrona skóry dziecka, a także nawodnienie w trakcie upałów.

Upały, lato, wakacje, wyjazdy z dziećmi. Szczególny nacisk kładę na upały. Pamiętajmy o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej oraz nawadnianiu organizmu! – napisała na Instagramie Lewandowska.

Fani Lewandowskich nie mogą się nadziwić, jak ich córeczka szybko rośnie. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy są zachwyceni wakacyjnym kadrem z Klarą:

Rośnie jak na drożdżach!

Co za kruszynka słodka.

Jaka ona już duża! Śliczna!

Piękne ujęcie.

A jak wam się podoba to zdjęcie?

Zobacz także: Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z przytuloną Klarą. "Nie mogę się teraz nawet ruszyć"

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów