Lewandowska nie komentowała wyróżnienia w plebiscycie na "Biologiczną Bzdurę Roku". Tym zdjęciem pokazała, co o tym myśli

Anna Respondek 08.02.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba

Trenerka w końcu postanowiła skomentować swoją "wygraną". Pokazała wszystkim hejterom, co tak naprawdę o tym myśli.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich trenerek. Była sportsmenka prowadzi bloga, na którym dzieli się przepisami, dietami oraz dobrymi radami związanymi ze zdrowym odżywianiem i budowaniem sylwetki. Jak podkreśla, swoją wiedzę czerpie z wielu kursów, szkoleń i studiów, na które uczęszczała. 

Zobacz także: Szczęsny żartuje z Anny Lewandowskiej podczas wywiadu

Niedawno jednak została nominowana w plebiscycie na "Biologiczną Bzdurę Roku 2017". Po oddaniu głosów przez ponad 24 tysiące osób, okazało się, że Lewandowska zajęła drugie miejsce i przegrała z pewną profesor, która twierdziła, że szczepionki zamieniają ludzi w cyborgi. Czym zawiniła? W jednym ze swoim wpisów zapewniała, że smalec z gęsi jest bogatym źródłem białka, a w oleju kokosowym znajdują się duże ilości średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych.

Anna Lewandowska komentuje "wygraną" w plebiscycie na "Biologiczną Bzdurę Roku"

Jak do tej pory Lewandowska nie odniosła się i nie skomentowała swojej wygranej. W środę na InstaStory opublikowała jednak bardzo wymowne zdjęcie i pokazała, co tak naprawdę myśli na temat całej sytuacji. Na fotografiach umieściła napisy okraszone emotikoną roześmianą do łez. Z fanami podzieliła się swoimi sposobami na przeziębienie. 

Przy przeziębieniu mój ulubiony smalec z gęsi - napisała. 

Dodała również, że okłady z smalcu z gęsi są idealnym rozwiązaniem na przeziębienia, szczególnie przy silnym kaszlu, zarówno u dorosłych jak i dzieci. Pokazała, że ma do siebie dystans? 

Zobacz także: Lewandowska pokazała się w kurtce z popularnej sieciówki

smal
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów