Anna Lewandowska odebrała prestiżową nagrodę w Berlinie. Fanka: "Nie wygląda dobrze". "Lewa" odpowiada

Anna Lewandowska uśmiechnięta w czarnej kurtce i z grzywką
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska może pochwalić się kolejnym sukcesem na swoim koncie. Odebrała w Berlinie prestiżową nagrodę za swoją działalność w Niemczech. Jej stylizacja na gali jednak nie wszystkim przypadła do gustu.

Anna Lewandowska idzie jak burza! Trenerka, która motywuje do ćwiczeń miliony kobiet, teraz robi się rozpoznawalna również w Niemczech, gdzie mieszka na co dzień z mężem i córeczką. Teraz, choć Ania jest w ciąży, nie zwalnia tempa. Ostatnio odebrała prestiżową nagrodę International Lifestyle Award. Na gali w Berlinie pojawiła się ubrana na czarno, ale jej stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest naprawdę duży! 

Anna Lewandowska odpowiada krytycznej fance

Ania Lewandowska ostatnio ma dużo rzeczy na głowie. Dopiero co była w Warszawie, gdzie promowała swoją najnowszą książkę "Baby By Ann". Teraz musiała pojawić się na gali w Berlinie.

To wyjątkowy wieczór dla żony Roberta Lewandowskiego. Trenerka odebrała nagrodę Life Style Award za swoją działalność w Niemczech

To był wielki zaszczyt otrzymać nagrodę - The International Lifestyle Award. Dziękuję, że moja praca została doceniona również za granicą. To był wyjątkowy wieczór, gdzie poznałam wiele wspaniałych osób. Kocham swoją pracę - napisała Ania pod zdjęciem na Instagramie.

Na fotografii, która pojawiła się na jej instagramowym profilu, mogliśmy zobaczyć stylizację, na jaką Ania zdecydowała się tego wieczoru. "Lewa" zazwyczaj stawia na połączenie sportowego stylu z elegancją. Nic więc dziwnego, że i tym razem zdecydowała się na dokładnie taki zestaw.

Lewandowska założyła na siebie krótkie, czarne spodenki, pod którymi miała cienkie rajstopy w kropki. Postawiła też na długą, czarną marynarkę z szerokimi ramionami, które ostatnio są jej znakiem rozpoznawczym. Całość uzupełniła klasycznymi, czarnymi, lakierowanymi szpilkami z paskiem na kostce oraz czarną, matową torebką od Yves Saint Laurent

Większość fanów nie kryło zachwytów nad wyglądem Lewandowskiej.

Najpiękniejsza. 

Przepięknie i z klasą!

Nie wszystkim stylizacja Ani jednak przypadła do gustu.

Niestety Ania często wpada w swoje ciuchy, co naprawdę nie wygląda dobrze. Piękna kobieta i mogłaby to fajnie podkreślić - napisała jedna z internautek.

Ania postanowiła odpisać krytycznej fance.

A ja bardzo lubię mój styl. Także o gustach się nie rozmawia - napisała Lewandowska.

A jak wam podoba się ta stylizacja Ani Lewandowskiej? Też lubicie styl trenerki?

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy znaleźli się na prestiżowej liście. Ich majątek jest imponujący!

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów