Lewandowska na liście najbogatszych Polek. Jej zarobki przyprawiają o zawrót głowy

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

"Pieniądze nie spadły mi z nieba".

Magazyn "Wprost" opublikował ranking 50 najbogatszych Polek 2018 roku. Na liście nie zabrakło Anny Lewandowskiej, która w zaledwie kilka lat stworzyła imperium warte fortunę.

Ile zarabia Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska nie może narzekać na zarobki. Jak wcześniej informowano, w ubiegłym roku zainkasowała ponad 2 miliony złotych. Ale to nic w porównaniu z wartością jej całego majątku. Magazyn "Wprost"wycenił ją aż na 204 miliony!

Trenerka zarabia mnóstwo pieniędzy, ale jeszcze więcej inwestuje. Programy treningowe, diety, centrum Healthy Center by Ann, książki, płyty, blog parentingowy to projekty, w które zaangażowała się w ostatnim czasie. To dzięki nim zarobiła krocie.

Jednak to nie wszystkie źródła jej dochodu. Do tego trzeba dodać jeszcze lukratywne kontrakty z popularnymi markami, takimi jak Head&Shoulders czy Calzedonia.

Pamiętam, jak zarobiłam pierwsze swoje duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz się tego nie wstydzę. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Ciężką pracą, uporem, zaangażowaniem. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić. Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy. Życie mnie tego nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy aż zjemy wszystko. Dla mnie szacunek do jedzenia jest najważniejszy – powiedziała.

Żona Lewandowskiego nie spoczywa na laurach. Wciąż ma apetyt na więcej. Ciekawe, co na to Chodakowska...

42427603_10156678363072118_754048445878108160_n
Fotografia: facebook.com/tygodnikwprost

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zwykle Anna Lewandowska pokazuje się w stroju do ćwiczeń, ale tym razem zachwyciła niesamowitą kreacją. Zobacz, jak prezentowała się na Balu TVN!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów