Lewandowska krytykowana za kreację z balu TVN. „Pomyliła okazje”, „eksponuje mankamenty ”

Emilia Klima 03.09.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: East News

Tym razem Anna Lewandowska musiała przeczytać nie tylko same zachwyty na swój temat.

Anna Lewandowska pozująca na ściance to niezwykle rzadki widok. Trenerka pojawia się raczej na imprezach związanych ze sportem (takich jak plebiscyt Sportowiec Roku "Przeglądu Sportowego"). W sobotę zaszczyciła swoją obecnością charytatywny bal Fundacji TVN. I - zdaniem niektórych - zaliczyła stylizacyjną wpadkę. 

Trenerka wybrała całkiem odważną kreację - kombinezon z wycięciami odsłanił jej brzuch i dekolt. Jak uznała część internautów komentujących zdjęcia z imprezy wrzucone przez Lewandowską na Instagram, to nie była dobry strój dla jej (pociążowej) sylwetki.

Przepraszam, ale jak dla mnie kreacja totalnie niedobrana do okazji, po drugie, widać niestety mankamenty figury. Ale jeśli czuła się pani dobrze, to super.

Niestety, kreacja nietrafiona. Nie pasuje do okazji i przy okazji nieładnie wygląda w okolicach brzucha.

W tej kreacji widać brak tali i odstający brzuszek. Można zawsze założyć co, co podkreśli atuty, a ukryje mankamenty - pisała część fanek.

Strój Lewandowskiej postanowiła skomentować również stylistka Dorota Wróblewska. Jej zdaniem, sylwetka trenerki prezentowała się akurat świetnie, ale zgodziła się z "zarzutem" o niedopasowaniu kreacji do okazji.

Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. Najbardziej odświętną kreacją kobiecą jest suknia balowa. Kreacje balowe powinny być długie, wyraziste i widowiskowe.Długie suknie nosimy najczęściej na uroczyste kolacje, bankiety, bale charytatywne, prestiżowe uroczystości kulturalne, uroczystości państwowe oraz różnego rodzaju gale. Tym razem Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności. Świetna sylwetka, ładny uśmiech i to by było na tyle. - napisała na Facebooku.

A co Wy myślicie o kreacji Lewandowskiej? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów