Trenerka fitness pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie. "Nie będę oszukiwać". Lewandowska skomentowała

Katarzyna Leszczyńska 15.03.2018
Anna Lewandowska komentuje post Kasi Bigos
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/Kasia Bigos Trenerka

Trenerka fitness pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie. Do tablicy została wywołana Anna Lewandowska, która spotkała się z krytyką, gdy 6 tygodni po porodzie pokazała płaski i umięśniony brzuch. Co odpowiedziała?

Trenerka fitness, Kasia Bigos, w styczniu urodziła córkę. Do czasu ciąży na jej Instagramie mogliśmy podziwiać jej niezwykle zgrabną sylwetkę i umięśniony brzuch. Wiadomo jednak, że w okresie ciąży i połogu ciało kobiety bardzo się zmienia. Większość gwiazd pokazuje efekty już po powrocie do formy po porodzie. Kasia Bigos zdecydowała się na odważny krok, za który pokochało ją jeszcze więcej kobiet.

Zobacz także: Celebrytka pokazuje brzuch 3 tygodnie po porodzie. W komentarzach ostra dyskusja. "Tak nie wygląda kobieta w połogu"

Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie 4 tygodnie po porodzie. Choć nie było to dla niej łatwe, postanowiła pokazać, jak w rzeczywistości wygląda ciało kobiety w okresie połogu. Jednocześnie napisała, że nie chce oszukiwać swoich fanek, choć mogłaby ukryć niedoskonałości i pokazać się dopiero, gdy wróci do formy.

Nie będę oszukiwać! Ta sesja wiele mnie kosztowała. Nigdy nie miałam oponki na brzuchu. Moje ciało przez większość życia było FIT przed duże „F”. Kto śledzi mojego bloga wie, jak wyglądała moja ciąża i jak trudny był dla mnie poród oraz połóg – napisała Kasia Bigos na swoim Instagramie.

Trenerka podkreśliła, że każda kobieta jest inna i to indywidualna kwestia, jak szybko uda jej się dojść do formy po porodzie. Najważniejsze jest jednak to, żeby dać sobie czas.

Kasia Bigos pokazuje brzuch po porodzie
Fotografia: Instagram/Kasia Bigos Trenerka

Anna Lewandowska komentuje post Kasi Bigos

Pod postem Kasi Bigos pojawiło się wiele komentarzy od poruszonych internautek. Kobiety poparły ją i przyznały, że ich ciała po ciąży wyglądały podobnie. Trenerka poruszyła kwestię, która jest bardzo ważna dla wielu pań.

Zrobiłaś coś wielkiego.

Popłakałam się ze wzruszenia. Jest pani wspaniała.

I to jest rzeczywistość. Piękne zdjęcie.

Tylko osoba, która kocha swoje ciało i inne kobiety potrafiła się zdobyć na takie piękne zdjęcia. Szacunek! Dziękujemy.

Słowa Kasi Bigos postanowiła skomentować również Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego została wywołana do tablicy pod postem Bigos przez jedną z internautek, która zarzuciła jej, że nie ma zależności między tym, ile ćwiczysz a formą po porodzie, o czym informowała jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce.

I kolejny przykład na to, że można ćwiczyć całe życie, a po pierwszym porodzie nie mieć płaskiego brzucha - @annalewandowskahpba więc nie ma wyjątków, czy ćwiczysz czy nie. Każdy jest inny. Ja nie ćwiczyłam przed ani w trakcie, a jednak po porodzie w 2 tyg. mój brzuch był płaski i bez skazy. A Pani Kasi gratuluję odwagi, w dzisiejszych czasach brakuje nam takich fighterek – napisała internautka.

Oczywiście, że nie ma! Zawsze podkreślam, że ciało każdej z nas jest inne! Proponuję z większą dokładnością wczytywać się w posty. A Kaśka jest wielka! Świetnie to ujęła. Kaśka, piękne zdjęcie – odpowiedziała Lewandowska.

Pamiętacie wpis Anny Lewandowskiej dotyczący powrotu do formy? Wtedy na trenerkę spadła fala krytyki, ponieważ 6 tygodni po porodzie pokazała się z płaskim brzuchem. Żona kapitana polskiej reprezentacji podkreśliła jednak, że każda kobieta indywidualnie dochodzi do siebie po porodzie, co możecie sprawdzić w poniższym poście.

Zobacz także: Weronika Rosati w grudniu została mamą. Teraz pokazała zdjęcie z siłowni. Skomentowała Lewandowska

Zobaczcie w poniższej galerii wyjątkową akcję z udziałem gwiazd. Pokazały się bez makijażu i w samej bieliźnie!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów