Anna Lewandowska komentuje plotki o płci drugiego dziecka. Urodzi syna czy córkę?

Marianna Bereza 26.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba/

Trenerka przerwała milczenie i opublikowała na Instagramie zdjęcie z wymownym podpisem.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Radosną nowinę przekazał Robert Lewandowski za pomocą tzw. cieszynki podczas jednego z meczów Bayernu. Nie milkną spekulacje na temat płci dziecka. Ostatnio oliwy do ognia dolała rzekomo znajoma gwiazdy, która na łamach "Flesza" miała zdradzić, czy pociecha "Lewych" będzie chłopcem, czy dziewczynką. Teraz żona piłkarza postanowiła odnieść się do plotek na Instagramie.

Od kiedy Lewandowscy poinformowali, że spodziewają się dziecka, wiele osób bacznie wypatruje na ich profilach instagramowych doniesień o płci maluszka. W poniedziałek media zelektryzowała informacja, że karateczka spodziewa się córeczki.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – miała powiedzieć "Fleszowi" znajoma Anny.

A jaka jest prawda? Lewandowska opublikowała na Instagramie post, w którym skomentowała nurtującą fanów kwestię.

Anna Lewandowska zdradziła płeć drugiego dziecka?

Lewandowska zazwyczaj nie komentuje plotek. Teraz jednak postanowiła zabrać głos ws. płci dziecka. "Lewa" zamieściła na Instagramie zdjęcie smoczków. Będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Dziś, dzięki znajomym, dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO... Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? - zaczęła post Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła jeszcze potrzymać fanów w niepewności.

Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki - zakończyła.

Jak myślicie, Ania zdradzi, jakiej płci jest jej pociecha? A może WAG jeszcze sama tego nie wie?

Zobacz także: Kolejny talent Klary ujawniony! Lewandowski pochwalił się uroczym zdjęciem z córeczką

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów