Lewandowska i jej porady dla matek. Burza pod postem w sieci

Magdalena Barszczak 31.07.2018
Lewandowscy
Fotografia: FaceToFace/REPORTER

Na trenerkę znów wylała się fala hejtu.

Anna Lewandowska chętnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem nie podzieliła się zdjęciami z treningu, ale pokazała, jak spędza czas z córeczką. Nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem polał się hejt.

Lewandowska radzi mamom na Instagramie

Trenerka wstawiła na Instagrama zdjęcie z Klarą. Dzisiaj czytamy książeczki, układamy klocki, bawimy się w piaskownicy i budujmy zamki! - napisała. Influencerka nie byłaby jednak sobą, gdyby przy okazji nie podzieliła się z internautkami radami dotyczącymi prowadzenia domu.

W czasie drzemki malca próbujecie zrobić wszystko, co możliwe. Wtedy okazuje się, że jesteśmy najszybsze w działaniach, bo MAMY to mistrzynie LOGISTYKI! Prawda? Dzisiaj udało mi się (nawet) upiec szybkie ciasto! - zdradziła.

Nie wszystkie mamy jednakowo odebrały przesłanie postu. "Lewa" chciała dobrze, ale wydaje się, że w niektórych przypadkach post wywołał odwrotny skutek od zamierzonego.

Okazuje się, że przeciętna polska internautka podczas drzemki malucha jest w stanie zrobić o wiele więcej niż żona polskiego napastnika i wcale się tym nie chwali. Nie wiadomo, jednak, czy panie nie posłużyły się ironią.

Codziennie udaje mi się przy dziecku od jego urodzenia do teraz: Być zadbaną, mieć czysto w domu, zrobić obiad mężowi, piec ciasta, dziecko ma wszystko wyprasowane, nie chodzi brudna, zawsze mam czas ja wytrzeć i zająć się milionem innych rzeczy. UWAŻAM, że wszystko można tylko trzeba mieć siłę i chęci.

No jasne, w czasie drzemki trzeba zrobić trening, wziąć prysznic, posprzątać, ugotować obiad, wywiesić pranie, zrobić coś dla sąsiada, bo chciał, a to wszystko da się zrobić w półtorej/dwie godziny!

Podziwiam, szczególnie, że robi pani wszystko sama, samiusieńka! A jak widać zdjęcia, to zawsze zastanawiam się, kiedy pani zdąży umyć te wszystkie okna, zgarnąć dom, jeszcze mała i obiad, codzienne zakupy, żeby wszystko było świeże i zawsze pełna energii. Ogarnąć to i posprzątać, to serio trzeba mieć turbo w czasie, jak dziecko śpi.

Zobacz także: Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini. Reakcje fanów jej nie ucieszą

A wy, co jesteście w stanie zrobić przy dziecku? Dajcie znać w sondzie.

Lewandowska pociesza męża po przegranym meczu:

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów