Lewandowska chwali się zdjęciem brzucha 6 tygodni po porodzie. "Opłaca się być aktywnym"

Emilia Klima 09.06.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Jak Annie Lewandowskiej idzie powrót do formy sprzed ciąży? Doskonale. 

Anna Lewandowska przez cały okres ciąży podkreślała, że nie zamierza rezygnować w tym czasie z aktywności fizycznej - oczywiście bezpiecznej dla kobiet spodziewających się dziecka. Już po urodzeniu Klary stwierdziła za to, że z powrotem na siłownię nie ma co się śpieszyć i lepiej dostosować obciążenie do swoich sił i możliwości. 

Najlepszą reklamą skuteczności rad Lewandowskiej jest ona sama. Na Instagramie zaprezentowała właśnie zdjęcie swojego umięśnionego brzucha, a w jej sylwetce trudno doszukać się śladu ciąży. Trenerka urodziła zaledwie 6 tygodni temu!

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

"Opłaca się być aktywnym"

Oczywiście przy zdjęciu nie mogło zabraknąć motywacyjnego wpisu. Trenerka uspokoiła swoje fanki, że wcale nie było jej łatwo i zachęciła je do tego, żeby przy swoim powrocie do formy sprzed ciąży uzbroiły się w cierpliwość i rozsądek. 

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy - wbrew pozorom nie jest łatwo! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujcie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz - nic na siłę! - napisała. 

Pod zdjęciem, czego można było się spodziewać, posypały się same komplementy. Trudno się z nimi nie zgodzić - sylwetka trenerki zaledwie 6 tygodni po porodzie prezentuje się naprawdę imponująco :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów