Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Katarzyna Leszczyńska 30.01.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Do kogo jest podobna?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od maja 2017 roku są szczęśliwymi rodzicami. O tym, że spodziewają się dziecka, poinformował sam piłkarz po strzelonej bramce dla Bayernu Monachium. Wówczas fani pary na całym świecie zwariowali na punkcie córki Lewandowskich, która miała przyjść na świat. Również teraz, choć minęło już dziewięć miesięcy, chętnie obserwują kolejne poczynania małej Klary.

Zobacz także: Lewandowscy pokazali wspólne zdjęcie z córką

Para chętnie dzieli się chwilami spędzanymi z córką, choć do tej pory nie pokazywali jej wyglądu. Ostatnio Anna Lewandowska przebywa wraz ze swoim zespołem na obozie treningowym. W podróży towarzyszy jej oczywiście Klara, a trenerka każdą wolną chwilę poświęca córce, co dokumentuje na swoim Instagramie. Ostatnio na Instastory Lewandowskiej pojawił się filmik z jej wspólnej zabawy z córką. Trenerka przez przypadek pokazała twarz dziewczynki.

Jak wygląda Klara Lewandowska?
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Widać, że Klara jest szczęśliwa spędzając czas z mamą. Jak na razie możemy zobaczyć tylko fragment jej twarzy, nie sposób zatem określić, do kogo jest bardziej podobna. Trzeba przyznać jednak, że wszystkie materiały rodzinne, które Anna Lewandowska publikuje z mężem i dzieckiem są niezwykle urocze i rozczulają internautów. Również ich ostatnia wspólna fotografia, do której trenerka dodała wzruszający podpis.

To rodzina. I jak cudownie, że od 9 miesięcy jest większa – napisała Lewandowska na Instagramie.

Choć zarówno Anna, jak i Robert są bardzo zapracowani, widać, że starają się spędzać razem jak najwięcej czasu. A my oczywiście czekamy na kolejne zdjęcia Klary.

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska
Lewandowscy z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów