Lewandowska apeluje do fanów z wakacji: Nie musimy być perfekcyjni. Odpowiedź jej się nie spodoba

Redakcja 25.05.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Internauci zarzucają trenerce, że jej zdjęcia są zawsze idealnie dobrane. 

Anna, Robert i Klara Lewandowscy wybrali się na pierwsze wspólne wakacje do Włoch. Trenerka i piłkarz zostali rodzicami 4 maja 2017 roku. Mimo że od porodu Lewandowskiej nie minął nawet miesiąc, sportowa rodzina już wybrała się na urlop do Włoch, który relacjonują w mediach społecznościowych. I choć trenerka zazwyczaj stara się przekazać swoim fanom moc pozytywnej energii, tym razem jej wpis nie wszystkim się spodobał. 

Czas na krótkie ładowanie baterii! Każdy tego potrzebuje, zasługuje na trochę luzu. Nie musimy być perfekcyjni. Zbyt często chcemy zapracować na akceptację innych dopasowując ich reguły do siebie. Miej pasję. Realizuj się - napisała Anna Lewandowska na Instagramie. 

L
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

"Czekam na zdjęcia w bikini"

Niektórzy zauważają, że taki wpis jest nie na miejscu, bo zdjęcia trenerki są zawsze "idealnie dobrane" i nie ma w nich miejsca na spontaniczność. 

Kurczę trochę mam mieszane uczucia. Piszesz, że nie musimy być perfekcyjni, a zupełnie co innego pokazujesz, czekam tylko na zdjęcia w bikini z idealnym ciałem chwilę po porodzie. Mimo wszystko życzę udanego odpoczynku - napisała internautka na Instagramie Anny Lewandowskiej. 

Komentarz trafny, lecz odnoszę wrażenie nieadekwatny do tego co prezentujesz na zdjęciach. Udanego wypoczynku - dodała kolejna. 

Zdjęcia zawsze idealnie dobrane, zero spontaniczności. Zdjęcie w bikini na IG Ani z wystającym brzuchem? A w życiu! Musi być płaski (...).

Nie wszyscy internauci zgadzają z powyższymi komentarzami. Są tacy, którzy bronią trenerki i twierdzą, że nigdy przesadnie nie eksponowała swojego ciała. Oczekiwanie na zdjęcie w bikini jest więc zbyteczne. 

A co ona takiego pokazuje na zdjęciach? Lewandowska nigdy przesadnie nie pokazywała swojego ciała...nawet przed ciążą, w ciąży nie eksponowała brzucha, to teraz też nie będzie pokazywała jak wygląda. Jest szczupła...no jest, ale trudno żeby nie była. Ona w 9 miesiącu ciąży była szczupła. Więc tym bardziej po porodzie będzie. Wiadomo, że nie ma płaściutkiego brzucha, ale po co ma go pokazywać? Żeby portale napisały kilkanaście kolejnych artykułów? Każda inna kobieta, która była aktywna i zdrowo się odżywiała i nie przytyła dużo w ciąży będzie wyglądać podobnie. Co, powinna wrzucać zdjęcia w brudnym dresie i tłustych włosach, żeby ludzie nie mieli jakiegoś "ale"? Przypominam, że jej blog nie jest o tym, jak wygląda macierzyństwo itp. tylko głównie o żywieniu, aktywności i motywacji - napisała jedna z internautek. 

Anna Lewandowska nie powinna jednak zbytnio przejmować się negatywnymi komentarzami. Wśród wielu opinii dominują te pozytywne, w których internauci dziękują jej za posty, które zawsze dodają skrzydeł, dają kopa i pozwalają uwierzyć w siebie. 

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów