Lewandowscy w ogniu krytyki. Ania nie wytrzymała i zablokowała komentarze

Katarzyna Leszczyńska 26.06.2018
Anna Lewandowska całuje w policzek Roberta Lewandowskiego
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Polacy są rozgoryczeni po odpadnięciu reprezentacji z mundialu. Oberwało się nie tylko piłkarzom, ale również ich rodzinom. Zwłaszcza Lewandowskim.

Stało się. Przegraliśmy mundial. I choć wszyscy z tego powodu jesteśmy bardzo zasmuceni trzeba w końcu powiedzieć sobie - trudno, ktoś musiał. Naszym piłkarzom nie powiodło się na mistrzostwach, jednak wielu z nas zapomina, że jeszcze niedawno byliśmy z nich bardzo dumni. I zamiast wspierać polską drużynę w tym trudnym dla wszystkich czasie, niektórzy postanowili wylać wiadro pomyj na głowy nie tylko piłkarzy, ale również ich żon.

Zobacz także: Przyczyną złej gry były konflikty? Nie wszyscy zawodnicy naszej reprezentacji się lubią

Rozgoryczeni internauci po meczu Polski z Kolumbią postanowili wylać swoje żale na profilach naszych reprezentantów. Przede wszystkim kapitana, Roberta Lewandowskiego. Pojawiły się komentarze krytykujące grę Polaków. Niektóre były naprawdę mocne i obraźliwe.

Banda pajaców i pozerów.

Zesz*aciliście Polskę przed milionami. 

Powinniście dostać po dupach od kibiców, może byście się wtedy za robotę wzięli a nie za celebrytowanie. 

Grałeś jak drewno Lewy... Kraj wstydzi się za ciebie.

Pokaż trochę honoru i oddaj opaskę.

Kibice domagają się nie tylko oddania opaski. Niektórzy chcą nawet zarządzać finansami naszej reprezentacji i twierdzą, że piłkarze powinni część swoich zarobków za mundial oddać na cele charytatywne. Czy zaglądanie w portfele innych jest w porządku? 

Lewandowska blokuje komentarze

Oberwało się nie tylko Lewandowskiemu i pozostałym piłkarzom. Również ich żony są pod obstrzałem krytyki. Anna Lewandowska nie wytrzymała i pod jednym ze zdjęć na Instagramie zablokowała komentarze. Trudno jej się dziwić. Takie słowa nie powinny mieć miejsca.

Czemu teraz się mężem nie pochwalisz?

Za mało kulek mocy dla mężulka.

I co ku*wa te całe pani kulki mocy narobiły?!

To tylko niektóre z wielu nieprzychylnych komentarzy. Do tego dochodzą obraźliwe memy i posty na portalach społecznościowych. Niektóre wręcz przekraczają granice.

Zobacz także: Polskie WAGs robią furorę! Poznaj 9 najpiękniejszych partnerek naszych piłkarzy

Karolina Korwin-Piotrowska broni Lewandowskich

Przeglądając sieć nie trudno natknąć się na krytykę piłkarzy i ich rodzin. To nie spodobało się Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Ona i inne gwiazdy stanęły w obronie naszych piłkarzy.

Te koszmarne hejty, wyzwiska, życzenia śmierci, groźby pobicia etc, w stronę Lewego i jego żony... To jest mega słabe. Naprawdę tylko na to nas stać? Wkurzenie jest uzasadnione, dali ciała, cała drużyna, koncertowo, ale żeby teraz grozić? No ludzie...

W pełni zgadzamy się z dziennikarką. Każdy hejt ma swoje granice. Lewandowscy oraz nasi pozostali piłkarze nie zasłużyli na takie traktowanie. Jak myślicie?

Zobaczcie w poniższej galerii, ile zarabiają polscy piłkarze:

Autor: Katarzyna Leszczyńska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów