Lewandowscy poprosili gości o pieniądze zamiast prezentów urodzinowych

Anna i Robert Lewandowscy w bawarskich strojach w Monachium podczas Oktoberfest
Fotografia: Splash News/EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowski ostatnio wyprawili wspólne przyjęcie urodzinowe. Wśród gości znalazło się wiele osób z show-biznesu. Lewandowscy dali im wyzwanie.

Anna i Robert Lewandowscy ostatnio zorganizowali wspólne przyjęcie urodzinowe. Wszystko było utrzymane w sekrecie, nawet zaproszone gwiazdy nie publikowały zdjęć w sieci. Nie wiemy zatem, jak przebiegła cała impreza. Pewni jesteśmy jednak tego, że miała ona wyjątkowy cel. Okazuje się, że Lewandowscy poprosili swoich gości o pieniądze. A dokładnie przekazanie ich na szczytny cel.

Lewandowscy wspierają potrzebujących

Anna i Robert Lewandowscy poprosili swoich gości urodzinowych o to, żeby zamiast pieniędzy, wpłacili datek na konto Centrum Zdrowia Dziecka. W ten sposób wsparli potrzebujących milusińskich. Informację tę podała sama placówka, dziękując Lewandowskim za taką hojność. Okazuje się, że do tej pory wpłynęło 5 tysięcy euro oraz 132 tysiące złotych!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut. Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają. Dziękujemy – możemy przeczytać na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.

To wyjątkowy gest, który jest bardzo poruszający. Trzeba przyznać, że Lewandowscy mają wielkie serca. To nie pierwszy raz, gdy wspierają potrzebujących. Ten fakt docenili również komentujący, którzy wyrazili swoje poparcie dla nich pod postem.

I właśnie to są ludzie z wielkim sercem, którzy wiedzą, jak wykorzystać swoją popularność.

Można Was lubić bądź nie, ale ogromny szacunek się wam należy.

My też tak uważamy i jesteśmy pod wrażeniem! Mamy nadzieję, że inne gwiazdy będą brały przykład z Lewandowskich.

Zobacz także: Edyta Pazura pokazała cellulit! Skomentowała nawet Lewandowska

Zarobki piłkarzy, którzy robią światową karierę, są naprawdę wysokie. Wśród nich natomiast znajdują się piłkarze polskiej reprezentacji. Sumy, jakie dostają za grę, robią wrażenie. Zobaczcie sami, ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów