Lewandowscy dziękują za gratulacje zdjęciem w... czwórkę. Pokazali na nim Klarę!

Anna Lewandowska w jesiennym płaszczu, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska w parku rzucają liśćmi
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy czujnie strzegą wizerunku swojej córeczki Klary. Z okazji drugiej ciąży postanowili jednak zrobić wyjątek i pokazali urocze zdjęcie.

Anna i Robert Lewandowscy pochwalili się, że spodziewają się drugiego dziecka. W komentarzach na ich instagramowych kontach od razu posypały się gratulacje od gwiazd oraz zachwyconych fanów pary. Teraz Anna Lewandowska postanowiła podziękować za wszystkie ciepłe słowa w wyjątkowy sposób. Opublikowała fotografię, na której znajdują się całą rodziną, w czwórkę! I pokazała twarz Klary! Dodała też poruszający post. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! W wyjątkowy sposób dziękuje za gratulacje

Na koncie Ani Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widzimy na nim całą rodzinę Lewandowskich w komplecie.

Dwie najważniejsze dziewczyny w życiu Roberta Lewandowskiego, Klara i Ania, całują piłkarza w policzki. Do aparatu natomiast obrócona jest Klara i tym samym para pokazała twarz dziewczynki.

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy... To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich, a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy - napisała Lewandowska.

W komentarzach znów posypały się gratulacje oraz komplementy od fanów zachwyconych najnowszym zdjęciem Ani.

Aniu, cudowne wiadomości. Ściskam was.

Jakie piękne zdjęcie. Kochani, jeszcze raz gratulacje.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla waszej czwórki. 

My też dołączamy się do życzeń! Wprost nie możemy napatrzeć się na najnowsze zdjęcie Ani.

Zobacz także: Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy w ciąży! "Ciąża to nie choroba"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów