Niemiecki dziennik wyśmiewa Lewandowskich za ostatnie zdjęcie. Wbili szpilę Robertowi

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Oktoberfest 2018
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Lewandowscy nie raz pokazali, że lubią dobrą zabawę. Wszyscy fani są tym zachwyceni. Ostatnie ich zdjęcie oburzyło jednak niemiecki dziennik.

W Monachium właśnie trwa Oktoberfest. To jedno z największych wydarzeń obchodzonych w Bawarii. Wszyscy mieszkańcy Niemiec zjeżdżają się w tę część kraju, żeby świętować razem z monachijczykami. W obchodach ostatnio udział wzięli również Anna i Robert Lewandowscy, którzy od lat mieszkają w Monachium, w związku z grą kapitana polskiej reprezentacji w Bayernie.

Niemieckie media śmieją się z Lewandowskich

Anna Lewandowska z tej okazji udostępniła zabawne zdjęcie z mężem. Oboje są w tradycyjnych bawarskich strojach, a trenerka trzyma się za piersi i puszcza oko do fanów. Przed nimi stoją kufle z piwem. Ania podpisała to zdjęcie "Jak przystało na Oktoberfest". Takie samo zdjęcie pojawiło się na profilu Roberta. Wszyscy fani byli zachwyceni, niemiecki dziennik "Bild" jednak nie podzielał ich entuzjazmu.

Przynajmniej Pani Lewandowska ma wszystko pod kontrolą – brzmi nagłówek artykułu w "Bildzie".

Jednocześnie dziennikarze wbili szpilę Lewandowskiemu. Wszystko dlatego, że Bayern ostatnio przegrał mecz z Herthą Berlin 0:2. Występ Lewego natomiast nie należał do udanych. Polski piłkarz został okrzyknięty jednym z najgorszych w tym meczu.

Porażka nie powoduje jednak, że nie można się bawić – możemy przeczytać w artykule.

Myślicie, że Lewandowscy zasłużyli na takie słowa? Mamy nadzieję, że w najbliższym meczu Robert udowodni, że zabawa nie przeszkadza w grze.

Zobacz także: Robert Lewandowski śpiewa romantyczną piosenkę żonie. Wyciekło prywatne nagranie

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Lewandowska, Marina i inne dotychczasowe ukochane naszych piłkarzy mogą poczuć się zagrożone. Niektóre z nowych WAGs z pewnością dorównują im urodą. Zobaczcie w poniższej galerii, kim są nasi nowi piłkarze oraz jak wyglądają ich ukochane.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów