Lewandowscy planują kolejne dziecko! Słowa Roberta nie pozostawiają wątpliwości

Anna Lewandowska w czerwonej, welurowej sukience i Robert Lewandowski w szarym garniturze uśmiechnięci stoją przy choince
Fotografia: Babiradpicture/SIPA/SIPA/East News

Robert Lewandowski tak szczerego wywiadu nie udzielił jeszcze nigdy! Po raz pierwszy zdradził, że chciałby mieć kolejne dziecko. Kiedy Klara będzie miała rodzeństwo?

Odkąd na świecie pojawiła się Klara Lewandowska, nie milkną spekulacje na temat tego, czy najpopularniejsza polska para zdecyduje się na kolejne dziecko. Niedawno Anna Lewandowska dosadnie odpowiedziała internautom, którzy zaczęli ją o to wypytywać. Robert Lewandowski udzielił natomiast szczerego wywiadu, w którym opowiedział o tym, kiedy poczuł, że chce być ojcem, a także o tym, że chciałby mieć kolejne dziecko.

Zobacz także: Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy córki w mediach? Odpowiedź Roberta was zaskoczy!

Robert Lewandowski planuje kolejne dziecko?

Tak szczerego wywiadu Robert Lewandowski jeszcze nie udzielał. W rozmowie z dziennikarzem programu "Liberator" dla RDC zdradził sporo szczegółów na temat swojej rodziny. Przede wszystkim opowiedział o tym, kiedy poczuł, że jest gotowy na jej powiększenie.

Każdy mężczyzna w pewnym wieku dojrzewa, by mieć dziecko. U mnie nastąpiło to kilka lat temu - opowiedział "Lewy".

Kapitan polskiej reprezentacji wielokrotnie już opowiadał o tym, jak radzi sobie z byciem tatą. Za każdym razem podkreśla, jak ważna jest dla niego córka. Teraz ogłosił, że oboje z Anią planują kolejne dziecko. Lewandowski nie zdradził jednak, kiedy Klara będzie miała rodzeństwo

Mamy fajną córkę, sprawia nam wiele radości. Mam nadzieję, że rodzina w przyszłości się powiększy, ale na pytanie kiedy trudno jest odpowiedzieć - zdradził piłkarz.

Widać, że Lewandowscy bardzo dbają o swoją córkę, mimo tego, że są zapracowanymi rodzicami. Czekacie na to, aż będą mieli kolejne dziecko?

Zobacz także: Robert Lewandowski po raz pierwszy w intymnym wywiadzie opowiedział o porodzie Ani i ojcostwie

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektóre gwiazdy wybrały naprawdę wyróżniające się imiona dla swoich dzieci. Koniecznie sprawdź inne oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów