Lewandowscy na weselu przyjaciół. Ten film to dowód na to, że bawili się doskonale

Redakcja 14.07.2017
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Para sportowców nie unikała tańców na parkiecie. A wprost przeciwnie :-) 

AnnaRobert i Klara Lewandowscy ostatnią sobotę spędzili na weselu przyjaciół. Zdjęciem z przyjęcia chętnie pochwalili się w mediach społecznościowych, a fani byli zachwyceni. Teraz z pewnością ucieszą się jeszcze bardziej, bo w sieci pojawił się krótki film, na którym zobaczyć możemy, jak sportowa rodzina bawiła się na parkiecie. 

Mimo że państwo młodzi nie są osobami publicznymi, o ich ślubie od kilku dni huczą polskie media. Powód jest oczywisty. Wśród gości znaleźli się znani i lubiani z pierwszych stron gazet. Obok Anny i Roberta Lewandowskich na weselu bawili się również Rafał Maserak, Maciej Musiał i bracia Mroczkowie. Być może teraz o nowożeńcach zrobi się jeszcze głośniej, a wszystko za sprawą filmu, który udostępnili w mediach społecznościowych. 

Widzimy na nim Lewandowskich składających życzenia, a chwilę później tańczących na parkiecie. Trzeba przyznać, że prezentowali się doskonale. Trenerka na tę okazję założyła długą, żółtą suknię z długim rozcięciem, a piłkarz granatowy, doskonale skrojony garnitur. 

Ciekawi? :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów