Leszek Stanek trafił do szpitala! Pokazał zdjęcie z łóżka: "Nie planowałem spędzać w taki sposób majówki"

Zuzanna Morska 04.05.2020
Leszek Stanek
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazdor zamieścił na Instagramie poruszające zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Przy okazji jednak uspokoił obserwatorów pisząc, że nie ma koronawirusa.

Leszek Stanek trafił do szpitala! Aktor i wokalista wrzucił do sieci zdjęcie, które zmartwiło jego fanów. Na szczęście ne chodzi o koronawirusa. Co mu się stało? Koniecznie przeczytajcie!

Leszek Stanek trafił do szpitala

Leszek Stanek poinformował swoich fanów o tym, jak spędził tegoroczną majówkę. Niestety nie mógł odpoczywać i relaksować się jak większość z nas. Aktor trafił bowiem do szpitala.

Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, które opatrzył wymownym podpisem. Okazuje się, że artysta trafił do placówki w związku z wcześniej planowanym zabiegiem. Obserwatorzy odetchnęli z ulgą, że nie chodzi o koronawirusa.

Jak się zapewne domyślacie, nie planowałem spędzać w taki sposób majówki, ale skoro już muszę, to cieszę się że tym razem udało się sprawniej podejść do tematu. Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę. A personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie mną się zajął. Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury, ale dzięki temu wiem że korona mi z głowy nie spadnie, bo korony po prostu nie mam - napisał pod zdjęciem.

I choć nie wiadomo, o jaką operację dokładnie chodzi, fani zaczęli w komentarzach wspierać gwiazdora.

Zdróweczka Leszku I szybkiego powrotu do domciu.

Trzymaj się Staniu!

Zdrowia.

Nam nie pozostaje nic innego, jak przyłączyć się do tych ciepłych wyrazów wsparcia.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów