Leszek Miller pokazał, jak wyrosła jego wnuczka. "Piękna kobieta". Inni krytykują za jeden szczegół

Redakcja 04.07.2017
Leszek Miller i Monika Miller
Fotografia: East News

Trzeba przyznać, że Monika Miller jest dziś nie do poznania :-) 

Leszek Miller pochwalił się na Twitterze zdjęciem swojej wnuczki Moniki, czym wywołał prawdziwą burzę. Niektórzy internauci krytykują jej wygląd, komentując tatuaże, które zdobią jej ciało i zawieszony w nosie kolczyk. Inni natomiast bronią jej zauważając, że jest piękną kobietą. 

Kiedy Leszek Miller sprawował funkcję premiera, często pokazywał się w towarzystwie kilkuletniej wnuczki. Od tego czasu wiele się zmieniło, a Monika Miller nie przypomina już tej słodkiej, małej dziewczynki.

Dziś jest piękną kobietą, która nie boi się eksperymentować ze swoim ciałem. Wszystko wskazuje na to, że ten fakt nie przeszkadza członkom rodziny, a świadczy o tym zdjęcie, którym w mediach społecznościowych pochwalił się były premier. 

Piękna?

Post Leszka Millera spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Internauci zauważają, że wyrosła na bardzo piękną dziewczynę.

Bardzo ładna dziewczyna. A kolczyki i tatuaże to jej prywatna sprawa. Nie widzę tu nic ekstremalnego, wręcz przeciwnie - napisał internauta. 

Chwalenie się wnuczką jest apolityczne i dotyczy wszystkich dziadków niezależnie od opcji politycznej. Gratuluję wnuczki - dodał kolejny.

Gratulacje. Ładna kobieta. Fajne tatuaże. Rodzina to podstawa!

Według mnie podobna do Alicji Bachledy - Curuś. 

Niestety, pojawiają się również komentarze, w których internauci nie szczędzą wnuczce byłego premiera przykrych słów. Zauważają, że tatuaże i kolczyk w nosie nie zdobią jej ciała, a wręcz przeciwnie. 

Mamy jednak nadzieję, że Monika Miller nie przejmie się nieprzychylnymi uwagami. Wszak nie od dziś wiadomo, że kolczyk zawsze można wyjąć. A tatuaże? Nie wszystkim muszą się podobać :-)

Monika Miller w 2004 roku
Fotografia: ONS

Monika Miller w 2004 roku

Leszek Miller z żoną i wnuczką Moniką w 2003 roku
Fotografia: East News

Leszek Miller z żoną i wnuczką Moniką w 2003 roku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów