Lenska i Cieszyński zaskoczyli swoich fanów w nietypowy sposób. Gratulacjom nie było końca!

Julita Buczek 02.11.2018
Leska odnowiła ślub
Fotografia: Instagram @betalenska

Po trudnych chwilach, które razem przeszli, postanowili odnowić przysięgę małżeńską.

Alżbeta Lenska w maju tego roku przeszła bardzo poważną operację niezdiagnozowanego tętniaka mózgu. Jej mąż, jak i cała rodzina wspierali aktorkę podczas rehabilitacji i dzięki temu szybko wróciła do zdrowia. Od czasu operacji, Alżbeta uważa, że dostała od losu drugie życie. Postanowiła podziękować swoim bliskim w dość nietypowy sposób.

Alżbeta Lenska odnowiła przysięgę małżeńską?

Rafał oraz Alżbeta obchodzili ostatnio dziesiątą rocznicę ślubu, to właśnie z tej okazji postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Aktorka postanowiła dodać na swojego Instagrama zdjęcie ze wzruszającym opisem.

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się, kiedy będzie najlepszy dzień, żeby podzielić się z Wami Naszym jednym z najcudowniejszych dni. Jak widzicie, chodzi o trzeci ślub lub jak Rafał mówi - odnowienie przyrzeczenia ślubnego. Na dzisiejszy dzień nie padło przypadkiem...Czując się tak jak dziś, szczęśliwa, wzruszona i tuląca w myślach moją ukochaną babcię, która wsparła mnie z „tamtej” strony nigdy nie czułam...Na naszych zaproszeniach na ceremonię ślubu było napisane dokładnie: „Z tej okazji, że mamy wielkie szczęście i możemy wspólnie świętować 10-tą rocznicę ślubu, chcemy zrobić to na nowo”. Ponieważ nie dołączyłam osobiście do dzisiejszego święta, to z radości, że Rafał nie będzie obchodził 10-tej rocznicy ślubu beze mnie, chciałam to świętować z moim ukochanym i wszystkimi, których kocham. Rodziny i przyjaciół było dwa razy więcej niż 10 lat temu. Ale to nie przypadek! Ceremonia w kościele była z mojej strony chodź odrobiną podziękowania za to, że Rafał jest przy mnie tyle lat i pokazania mu miłości...a impreza była dla reszty ludzi, których kocham i których chciałam przytulić i podziękować za serce i modlitwy za mnie... Od lat wspieramy dom aniołów stróżów i może to dziwne, ale poczułam, że te prawdziwe anioły, w maju wsparły Nas, więc cała zabawa u Nas nie była weselem, bardziej „anielską” zabawą - skrzydła, aureolki i dużo dobrej energii. Mogłabym pisać o tym bardzo długo i płakać jak teraz pisząc to, chce Wam powiedzieć jedno - cieszcie się każdą chwilą, każdym dniem i pamiętajcie, że dusze, które kochacie i za które dziś się modlicie, na pewno Was kochają i wspierają.

Fani zachwyceni decyzją aktorki

Nie obyło się również bez komentarzy wsparcia. Fani obojga aktorów są zachwyceni, że w tej branży można zbudować tak silny i trwały związek. 

Wspaniale coś takiego przeczytać w taki dzień.. Gratulacje i jeszcze więcej radości i szczęścia, jeśli to możliwe :D wspaniale jest wiedzieć, że są takie pary jak wy :)

Jesteście tacy piękni duchem, tyle miłości z Was bije i dajecie też tę miłość innym.

Cudowna, piękna i kochająca się bardzo para!!! Wszystkiego dobrego dla was!!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Nie mieliście pojęcia, że aż tak się zmieniły

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów