Lenka Klimentova o odejściu Rafała Szatana z "TzG". "Bardzo to boli"

Rafał Szatan odpadł z "TzG"
Fotografia: instagram.com @kurdejszatan

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" oburzył widzów i niektórych uczestników. Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać tancerka Lenka Klimentova.

"Taniec z gwiazdami" znów zaskoczył widzów, tym razem jednak negatywnie. Z programem pożegnał się Rafał Szatan, który od pierwszego odcinka był ulubieńcem publiczności. Jego rywalizacja z małżonką Barbarą Kurdej-Szatan wydawała się najważniejsza w tym sezonie, jednak bardzo szybko dobiegła końca. Decyzję jurorów postanowiła skomentować partnerka Rafała z parkietu, Lenka Klimentova.

Rafał Szatan odpadł z "Tańca z gwiazdami"

Fani za pomocą mediów społecznościowych wspierali Basię Kurdej-Szatan i jej męża w dalszej walce o kryształową kulę. Ostatecznie jednak jurorzy byli nieugięci - stwierdzili, że mocno rozczarowali się występem Rafała Szatana oraz Lenki Klimentovej. Teraz tancerka postanowiła skomentować werdykt, który zdaniem wielu osób był niesprawiedliwy.

Zbieram się i zbieram... Wybrałam to zdjęcie do opisu, który zaraz napiszę, bo jest najlepszym przykładem tego, jak bardzo cieszyliśmy się tym tańcem, jaką oboje mamy energię i jak bardzo się polubiliśmy! Jest nam bardzo przykro, ale na początek powiem, żeby was wyprzedzić, że wiem, że są dużo gorsze rzeczy niż odpadnięcie z programu telewizyjnego, ale jeżeli jest się człowiekiem emocjonalnym i otwartym, to po prostu bardzo się to przeżywa. I tacy właśnie my jesteśmy... bardzo to boli, bo wiem, że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z @tanieczgwiazdami - napisała na Instagramie Lenka Klimentova.

Dodała również, że cieszy się z każdej chwili spędzonej na treningach oraz parkiecie w towarzystwie Rafała Szatana. Podkreśla, że choć nie miała wpływu na wybór partnera, to wciąż jest z niego bardzo zadowolona - głównie dlatego, że poza samym tańcem, zyskała dobrego przyjaciela.

Rafałku, bardzo ci dziękuję za tą piękną przygodę, za każdy dzień spędzony na sali, bo miałeś bardzo trudny okres, przygotowując się jednocześnie do "Tańca z gwiazdami", ale też do premiery nowego musicalu "ROCK OF AGES". Dawałeś świetnie sobie radę mimo ogromnego bólu kolana i naderwanego mięśnia, dawałeś mi różne pomysły i czułam w tobie wsparcie tak, jak partnerka powinna czuć u swojego partnera.

Nie ukrywam, że czytam niektóre wasze komentarze i wpisy w Internecie i niektóre z nich są bardzo przykre, ale większość daje mi wielką siłę i docenienie. Za to wam bardzo wszystkim dziękuję, bo w takich momentach to jest potrzebne i bardzo miłe. I tak podsumowując sobie myślę Rafałku, że po prostu dla mnie i dla ludzi wyszedłeś z tego programu jako HERO. Będę za ciebie wszędzie i zawsze trzymać kciuki, wspierać cię i bronić... Ty wiesz - zakończyła w tajemniczy sposób wpis.

Fani w komentarzach piszą, że z chęcią oglądaliby ich na parkiecie dalej, gdyby para dostała tę szansę.

Uważacie, że werdykt jurorów był niesprawiedliwy?

Zobacz także: Ola Jordan opublikowała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

W którym programie powinieneś wziąć udział? Myślisz, że sprawdziłbyś się w "Tańcu z gwiazdami"?

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów