Lenka Kliment pokazała zdjęcie sprzed 10 lat i szczerze opowiedziała o początkach miłości

Adrianna Kubiak 27.08.2019
Jan i Lenka Kliment
Fotografia: Instagram/janekkliment

Lenka i Jan Klimentowie niedawno obchodzili rocznicę. Z tej okazji żona dodała na Instagramie wzruszające zdjęcia.

Lenka i Jan Kliment spędzili ze sobą 10 lat. Wraz z rocznicą para postanowiła podzielić się wspomnieniami z dawnych lat. Żona tancerza opublikowała w sieci stare zdjęcia i opowiedziała o początkach wielkiej miłości.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sposób na smukłe nogi! 

10. rocznica Jana i Lenki Klimentów

Sierpień jest szczególnie ważną datą dla pary. To właśnie 10 lat temu pod koniec wakacji 20-letnia Lenka przyjechała do Polski i poznała Jana.

Równo 10 lat temu przyjechałam za- wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak będzie- miłością mojego życia pierwszy raz DO POLSKI. Już tyle lat, tyle czasu minęło. Tyle przeżyliśmy, tyle poznałam cudownych i tych mniej cudownych ludzi, którzy zawsze czegoś mnie nauczyli, poznałam nowy, wtedy dla mnie zupełnie obcy język, inną kulturę. Wtedy jako 20-latka pojechałam do o 15 lat starszego (wtedy byłego trenera tańca) do innego kraju, gdzie kompletnie nic i nikogo nie znałam - wyznała.

Żona o 15 lat starszego tancerza do dziś wspomina sytuację, kiedy to Jan czekał na nią na dworcu centralnym z kwiatem. Lenka mimo młodego wieku szybko przewiązała się do nowego kraju i jak twierdzi, teraz w Polsce czuje się jak w domu.

Nasz związek jest coraz silniejszy, codziennie siebie lepiej poznajemy, uczymy się jedno od drugiego, kochamy się, a dziś wspominamy razem ten dzień, kiedy czekał na mnie z białą różą na Dworcu Centralnym, a ja przyjechałam z torbą na 3 dni i zostałam już 10 lat! - dodała.

Jan również nie został dłużny i na swoim instagramowym profilu zamieścił zestawienie dwóch zdjęć zrobionych na przestrzeni 10 lat.

Zobacz także: Maja Bohosiewicz o obozie Anny Lewandowskiej: „Mam ochotę wyć”

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów