Lena Dunham to prawdziwa miłośniczka popkultury. Ściągnęła tatuaż po Rihannie i się tym chwali

Redakcja 06.03.2017
Lena Dunham
Fotografia: ONS

To pierwsza dziara Dunham wykonana przez kobietę.

Lena Dunham jest miłośniczką tatuaży. Trwałymi rysunkami jeszcze jako nastolatka ozdobiła swoje plecy i ramiona, a od marca 2017 roku - klatkę piersiową. Twórczyni serialu "Dziewczyny" wybrała kontrowersyjne miejsce - tuż pod piersiami. Do tej pory tylko jedna artystka słynęła z dziary pod biustem - Rihanna.

Królowa karaibskiego popu, która uwielbia eksponować swój egipski wzór, z pewnością nie obrazi się na Dunham za to, że zainspirowała się jej dziarą. Lena wybrała inny wzór, który określa jako "żyrandol" dla piersi, a siebie nazywa wojownikiem. Nic dziwnego, igła wbijana w żebra i mostek z pewnością nie jest przyjemnością, ale trudnym do zniesienia bólem.

Lena Dunham
Fotografia: Lena Dunham/Instagram.com
Trine Grimm
Fotografia: Trine Grimm

Dziękuję Trine Grimm za mój tatuaż. To moja pierwsza oryginalna ozdoba wykonana przez tatuażystkę. Czułam się świetnie, a ona nie beształa mnie za kopiowanie Rihanny. Jeśli będziecie kiedyś w Oslo, pójdźcie na spotkanie z tą metalową królową i dajcie jej uporać się z waszym ciałem – napisała Dunham na Instagramie.

Lena przyznała się tym samym do podziwiania Rihanny. Styl Barbadoski od lat jest szeroko komentowany przez media, a wielu artystów otwarcie mówi o fascynacji jej postacią. Teraz do grona osób, które uwielbiają, a nawet kochają Riri tak jak Drake - dołączyła czołowa feministka HBO i reżyserka kultowych już "Dziewczyn". 

Rihanna
Fotografia: badgalriri/Instagram.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów