Lena Dunham pokazała, ile przytyła. Jej metamorfoza robi furorę w sieci!

Hanna Skowron 28.11.2018
Lena Dunham
Fotografia: Instagram.com/lenadunham

Gwiazda z dumą prezentuje swoje wdzięki!

Lena Dunham nie wstydzi się swojego ciała. Aktorka i reżyserka serialu "Dziewczyny" od dawna hołduje postawie akceptacji dla wszystkiego, co odbiega od standardów przyjętych w Hollywood. Niektórzy ją za to kochają, inni nienawidzą.  

Aktorka na przemian tyje i chudnie. Kiedy media i internauci zaczynają jej gratulować, wtedy protestuje, podkreślając, żeby nie traktować utraty kilogramów jako jej życiowego sukcesu. Tym bardziej, że gwiazda wie, co za tym stoi. Nie jest tajemnicą, że cierpi na endometriozę. W wywiadzie udzielonym portalowi "The Cut" przyznała, że przybrała na wadze po zabiegu histerektomii (usunięcia macicy). 

"Odwrotna" metamorfoza Leny Dunham

Czy przejęła się tym? Lena zareagowała w swoim stylu. Na Instagramie zestawiła dwa zdjęcia. "Czułam się wtedy bardzo chora" - napisała pod fotografią z 2017 roku, na której jest dużo szczuplejsza. Z kolei drugi obrazek, prezentujący stan jej wagi na dziś, opatrzyła podpisem: "Jestem szczęśliwa i dumna". 

Post zachwycił internautów. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy!

Nie wszystkie ciała są jednakowe, ale zdrowe ciało to szczęśliwe ciało.

Prawdziwa królowa. Dzięki, że jesteś sobą.

Swoją otwartością wpływasz na życie innych kobiet!

Jesteś inspiracją! - pisali.

A wy co sądzicie o przemianie aktorki? Powinna się nią chwalić? A może to ważne, żeby pokazywać, że to nie ubytek kilogramów jest najważniejszy w życiu?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak zachowuje się ciało podczas ćwiczeń? Sprawdź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów