Lena Dunham pocałowała Brada Pitta na premierze! "Gdyby mężczyzna zrobił to kobiecie..."

Paulina Ermel 02.08.2019
Brad Pitt i Leonardo DiCaprio
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Aktor był skonsternowany, a jego fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało!

Najnowszy film Quentina Tarantino pt. "Pewnego razu... w Hollywood" już podbija światowe kina. Premiera głośnej produkcji odbyła się już m.in. w Londynie. To wydarzenie zostanie zapamiętane na długo. Wszystko przez zaskakujące zachowanie obecnej na premierze Leny Dunham. Gwiazda będzie musiała się z tego mocno tłumaczyć...

Zobacz także

Lena Dunham całuje Brada Pitta na premierze "Pewnego razu... w Hollywood"

We wtorek odbyła się londyńska premiera "Pewnego razu... w Hollywood". Nie mogło zabraknąć na niej takich gwiazd, jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie. Na wydarzeniu pojawiła się także Lena Dunham, która zagrała w filmie Catherine "Gypsy" Share. To aktorka zapisze się w pamięci fanów filmowego świata na długo. Wszystko dlatego, że na premierze filmu... pocałowała Brada Pitta.

Kiedy obsada filmu pojawiła się na czerwonym dywanie i pozowała na ściance, Lena Dunham patrzyła tylko na Brada Pitta. Wychylała się nawet zza pozostałych aktorów, aby popatrzeć na 55-letniego przystojniaka.

W pewnym momencie Lena podbiegła do Pitta i go pocałowała! Zdjęcie uwieczniające tę sytuację w moment rozeszło się po sieci. I wywołało niemałe zamieszanie! Brad zupełnie nie wiedział, jak zareagować. A w internecie pojawiły się komentarze, że zachowanie Leny podchodzi pod molestowanie!

Gdyby jakikolwiek mężczyzna zrobił to kobiecie na czerwonym dywanie, byłby publicznie piętnowany i prawdopodobnie straciłby pracę.

To wcale nie jest w porządku. Nie całujesz ludzi w usta bez ich zgody. Brad był wyraźnie skrępowany i odwrócił się, by uniknąć pocałunku.

Sądzicie, że Lena przesadziła?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów