Lekarz szukał pokoju w Nowym Jorku. Pod ogłoszeniem setki ofert od pań. Powód? Jest niesamowicie przystojny

Redakcja 27.06.2017
Internautki zachwycone przystojnym lekarzem
Fotografia: East News

Dwa zdjęcia sprawiły, że o młodym lekarzu rozpisują się dziś światowe media. 

26-letni Rehan Munir za sprawą niewinnego ogłoszenia zrobił furorę wśród internautek. Pochodzący z Pakistanu lekarz, a przy okazji model, umieścił w sieci informację, że szuka pokoju do wynajęcia w Nowym Jorku. Ten fakt zapewne nikogo by nie poruszył, gdyby nie zdjęcia, które mężczyzna dołączył do ogłoszenia. 

Cześć wszystkim! Nazywam się Rehan i poszukuje umeblowanego pokoju do wynajęcia w Upper East Side, Upper West Side lub środkowym Manhattanie. Zamierzam zamieszkać w nim w okolicach 20 lipca i zostać do 30 sierpnia. Szukam czegoś w cenie około 800 dolarów. Pracuję, jestem przyjacielski i bezkonfliktowy. Co najważniejsze, czystość jest moim priorytetem - napisał Rehan Munir na Facebooku Gypsy Housing. 

Do ogłoszenia dołączył zdjęcia, które wywołały wśród pań niemałe poruszenie. 

Rehan Munir
Fotografia: www.facebook.com/groups/gypsyhousing/permalink/10155487255147320/

Rehan Munir

Ogromny odzew

Post Pakistańczyka wywołał wśród kobiet wiele reakcji. Panie, zachwycone młodym lekarzem, zaczęły oferować mu nie tylko mieszkanie, ale i wspólne życie. 

Ożenisz się ze mną? - pyta internautka. 

Możesz mieszkać ze mną za darmo - dodała kolejna. 

Mogę dzielić mój pokój z tobą, mogę ci robić śniadanie, pranie, a nawet mogę być twoją prywatną pielęgniarką. 

Co na to Rehan Munir? W rozmowie z Huffingtonpost.com stwierdził, że to, co się wydarzyło, było naprawdę przytłaczające. 

Napisałem ogłoszenie, a dzień później zobaczyłem masę wiadomości, ofert i powiadomień z Nowego Jorku i spoza miasta. Uważam, że to przezabawne. Internet jest naprawdę nieprzewidywalny - powiedział Rehan Munir, a jego wypowiedź przytacza Huffingtonpost.com. 

Pozostaje trzymać kciuki, aby mężczyzna szybko znalazł wymarzone mieszkanie. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to trudne zadanie. A może wprost przeciwnie? ;-)

1
Fotografia: www.facebook.com/groups/gypsyhousing/permalink/10155487255147320/
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów