Lekarz księżnej Kate zdradził kulisy przygotowań do porodu. Wymóg dotyczący alkoholu dziwi najbardziej

Redakcja 14.06.2017
Księżna Kate i książę William
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Lekarze, aby dobrze wywiązać się ze swoich obowiązków, musieli przestrzegać kilku zasad. 

Księżna Cambridge w 2013 roku urodziła syna George'a. 2 lata później powitała na świecie córkę Charlotte. Oba wydarzenia były szeroko relacjonowane w mediach i wzbudzały ogromne zainteresowanie. Pewne było, że księżna Kate mogła liczyć na najlepszą opiekę położniczą, jednak wszelkie szczegóły trzymane były w tajemnicy. 

Podczas przyjścia na świat dzieci księżnej Kate i księcia Williama obecny był profesor Tiong Gee Teoh, który uchylił rąbka tajemnicy i podzielił się z mediami szczegółami przygotowań do porodu. 

Księżna Kate, książę William wraz z dziećmi
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Księżna Kate, książę William wraz z dziećmi

Alkohol? Niewskazany

Jak podaje portal Elle.com, podczas porodów księżnej Kate towarzyszyło ponad 20 najlepszych fachowców, między innymi anestezjolodzy, położnicy, pediatrzy i pracownicy laboratoriów. Ich praca nie zaczęła się jednak dopiero na porodówce, a dużo wcześniej. Gdy księżna była w ciąży, spotykali się regularnie na specjalnie zorganizowanych spotkaniach, podczas których omawiali przebieg ciąży i stan zdrowia księżnej.  

To jednak nie wszystko. Na wyraźne polecenie rodziny królewskiej zobowiązali się, że 3 miesiące przed wyznaczoną datą porodu, nie będą pili alkoholu. Tak, to nie żart.

Wszystko wskazuje na to, że lekarze wskazówki księżnej wzięli sobie do serca, bo po szczęśliwych porodach Kate osobiście podziękowała im za dobrze wykonaną pracę ;-) 

Zobacz także: Księżna Kate i książę William przyjadą do Polski. Znamy termin i miasta, które odwiedzą. Czekają na nich wyjątkowe atrakcje

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów