Legendarna Nokia 3310 jest już w Polsce. W weekend możesz ją dostać za darmo

Redakcja 12.05.2017
Nokia 3310
Fotografia: www.nokia.com

Aby otrzymać telefon wystarczy przypomnieć sobie, jak gra się w kultowego Snake'a. 

Do sprzedaży w Polsce trafiła nowa wersja telefonu komórkowego Nokia 3310

W lutym 2017 roku zaprezentowano nową wersję Nokii. Mimo że stylistyka telefonu została znacznie odświeżona, wciąż mamy do czynienia z prostym telefonem służącym przede wszystkim do komunikacji. Nie brakuje jednak chętnych, którzy pragną mieć telefon na własność. Ich marzenie może się już spełnić, bo 12 maja Nokia 3310 trafiła na sklepowe półki. 

Chwilową wyłączność na kultowy telefon zdobył operator Play. To właśnie w wybranych salonach w dniach od 12 do 14 maja będzie można kupić sprzęt. Jak informuje Businessinsider.pl, wyłącznie w wariancie z jedną kartą SIM.

Na rynku detalicznym, na który już wkrótce trafi, będzie kosztować 269 złotych, a to znacznie więcej niż podejrzewano. Jest jednak sposób, aby Nokię zdobyć całkowicie za darmo. 12, 13 i 14 maja Play organizuje Mistrzostwa Polski w Snake. Dla najlepszych graczy operator przygotował wyjątkowy prezent, czyli Nokię 3310. 

W piątek, sobotę i niedzielę razem z Nokią ruszamy z bardzo fajną inicjatywą - organizujemy Mistrzostwa Polski w Snake. W 12 salonach w całym kraju będziecie mogli sprawdzić swoje siły. Sam dawno już nie grałem, więc przed naszym czwartkowym spotkaniem z dziennikarzami musiałem trochę potrenować. Wypadło chyba nieźle, okazuje się, że Wąż zachował swoje główne założenia - czytamy na stronie Blogplay.pl. 

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odwiedzić salony Play, w których będą odbywać się mistrzostwa: Częstochowa Galeria Jurajska, Kraków Bonarka, Rzeszów E.Leclerc, Katowice Galeria Katowicka, Koszalin Emka, Gdańsk Rajska, Poznań King Cross Marcelin, Lublin Auchan, Łódź Manufaktura, Toruń Bielawy, Wrocław Galeria Dominikańska, Warszawa Arkadia. 

Dawna Nokia 3310
Fotografia: Flickr

Dawna Nokia 3310 

Powrót legendy

Nowa Nokia 3310 ma być wyposażona w kolorowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,4 cala i aparat 2MP. Dodatkowo ma mieć wbudowane radio i odtwarzać MP3. Co szczególnie spodoba się jego użytkownikom, producenci zapewniają, że bateria powinna wytrzymać nawet 22 godziny ciągłych rozmów. Nieużywana może przetrwać bez ładowania nawet miesiąc. A to oznacza, że będzie bardziej wytrzymała niż oryginalny model Nokii. 

Nokia 3310 zadebiutowała na rynku we wrześniu 2000 roku. Na tle innych telefonów wyróżniała się przede wszystkim wytrzymałością, za co najbardziej cenili ją jej użytkownicy. Nie bez powodu nazywana była "cegłą". 

Tworząc nowy model Nokii jego twórcy, firma HMD Global chciała odwołać się do tradycji. Właśnie dlatego nowa Nokia 3310 przypomina tak dobrze znany i uwielbiany telefon. Zachowano również kultowy dzwonek Nokii i wspomnianą już grę Snake. 

Czytaj więcej: Powraca legendarny telefon. Wiadomo już, jak wygląda nowa Nokia 3310

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów