Łeba chce być jak Las Vegas. Pomoże zorganizować ślub marzeń

Redakcja 10.05.2017
Łeba
Fotografia: www.facebook.com/miasto.leba/

Ślub na plaży, na jachcie czy kutrze rybackim już wkrótce będzie na wyciągnięcie ręki. 

Łeba proponuje parom pomoc przy organizacji ślubu i kompleksowe usługi w tym zakresie. 

Władze miasta biorą przykład z Las Vegas i chcą przyciągnąć przyszłych nowożeńców. 

Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Ślub w plażowym namiocie, na jachcie czy kutrze rybackim - to zależy od wyobraźni nowożeńców. We wszystkim pomożemy, doradzimy, ułatwimy dopełnienie formalności. Do każdego klienta chcemy podchodzić indywidualnie. Będziemy niemal wedding plannerami. Na naszym Wybrzeżu nie ma kurortu, który specjalizowałby się w organizacji ślubów i kompleksowej obsłudze nowożeńców. Zauważyliśmy niszę na polskim rynku ślubnym i chcemy ją wypełnić. Wzięliśmy przykład z naszego miasta partnerskiego, Szczyrku, który jest górską stolicą ślubów powiedziała podinspektor do spraw promocji i turystyki miasta Julia Tomicka w rozmowie z Turystyka.wp.pl. 

Łeba
Fotografia: www.facebook.com/miasto.leba/

Łeba

Ślub na plaży na wyciągnięcie ręki

Polacy mogą brać ślub na plaży od marca 2015 roku. Łeba oferuje jednak znacznie więcej. Plenerowe śluby w nadmorskim mieście mogą odbywać się w sezonie nie tylko w soboty, ale również w każdy inny dzień tygodnia. Aby zadowolić najbardziej wymagające pary, miasto oferuje trzy różne odcinki plaży tak, aby można było ukryć się przed wścibskim wzrokiem turystów. 

"Wynajem" takiej plaży na ceremonię jest bezpłatny, w cenie miejscowość oferuje przygotowane specjalnie na tę okazję dekorację - powiedziała Tomicka w rozmowie z Wp.pl. 

Chętni mogą skorzystać z białego dywanu, który będzie rozwinięty przy zejściu do plaży, a ślubu może udzielić sam burmistrz Łeby. Miasto pomoże nawet w znalezieniu fotografa, makijażystki, czy chociażby odpowiedniej sali. A co jeśli w dniu ślubu spadnie deszcz? Łeba i na to jest przygotowana. Na młodą parę czekać będą specjalnie namioty. 

Jak w Las Vegas? 

Choć wszystkie oferowane usługi mają być darmowe, nowożeńcy będą musieli jednak "sypnąć groszem". Trzeba bowiem zapłacić za przybycie urzędnika na plażę i to niemało, bo jak informuje Wp.pl, tysiąc złotych. W przypadku ślubu w urzędzie, para młoda musi zapłacić zaledwie 86 złotych.

Nie ulega jednak wątpliwości, że gdy tylko Łeba wcieli swój plan w życie, znajdą się tacy, którzy skorzystają z oferty miasta. I dobrze, bo ślub na plaży to z pewnością wyjątkowe przeżycie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów