Fani Jacksona zarzucają bohaterowi "Leaving Neverland" kłamstwo. Ten się broni

Michael Jackson uśmiechnięty na zdjęciu z dwoma chłopcami
Fotografia: DAVE BENETT/Globe Photos/East News

Michael Jackson już w latach 90. został oskarżony o pedofilię. Teraz światło dzienne ujrzał dokument "Leaving Neverland", w którym Wade Robson opowiedział o swoich relacjach z muzykiem. Fani gwiazdora zarzucają mu, że kłamie.

"Leaving Neverland" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dokumentów w ostatnim czasie. Opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy twierdzą, że byli w dzieciństwie molestowani przez Michaela Jacksona. O tym, że gwiazdor mógł dopuścić się pedofilii głośno było jeszcze za jego życia. Teraz ofiary muzyka opowiedziały swoją historię. Jednym z nich jest Wade Robson, 36-letni tancerz. Fani Jacksona stanęli w obronie swojego idola i zarzucili Robsonowi kłamstwo.

Zobacz także: Jako 10-latek poślubił Michaela Jacksona. Teraz zdradza przerażające szczegóły

"Leaving Neverland": Wade Robson kłamał?

Dokument "Leaving Neverland" w błyskawicznym tempie podzielił widzów na tych, którzy bronią Jacksona, jak i tych, którzy twierdzą, że muzyk na pewno dopuścił się molestowania chłopców. Fani wokalisty postanowili stanąć w jego obronie. Twierdzą, że Wade Robson, który był jednym z chłopców mieszkających w domu Jacksona, kłamie w swoich wypowiedziach na temat swojej relacji z muzykiem. 

Jak do tej pory Robson nie odnosił się do tych zarzutów. Teraz jednak zdecydował zabrać głos w rozmowie z portalem TMZ.com. 

Ludzie uwierzą w to, co chcą lub w co są gotowi uwierzyć. Otrzymałem wiele wsparcia ze strony przyjaciół, rodziny oraz nieznajomych i jestem za to bardzo wdzięczny. Na tym się koncentruję - powiedział.

Wade Robson podkreślił, że nie ma nic więcej do dodania w tej sprawie. Wszystko, co powiedział w "Leaving Neverland", wyczerpało temat. Dokument można zobaczyć na platformie HBO Go.

Zobacz także: Dokument o Michaelu Jacksonie wzbudził kontrowersje! Czy reżyser zapłacił ofiarom za zeznania? Teraz komentuje 

Niezależnie od kontrowersji, Michael Jackson był genialnym muzykiem. Uważasz, że dobrze znasz wokalistę? Sprawdź to w naszym quizie!

Michael Jackson
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Michaela Jacksona? Quiz tylko dla prawdziwych fanów

Michael Jackson

1. Gdzie i kiedy urodził się Michael Jackson?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów