Lara Gessler przez lata była wierna długim włosom. Nowa fryzura to spore zaskoczenie

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Lara Gessler
Fotografia: Instagram/Lara Gessler

Ciekawa odmiana.

Lara Gessler, córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce, Magdy Gessler, niedawno wzięła ślub. Dziewczyna zaskoczyła wówczas fanów dwoma sukniami ślubnymi. Jedną miała podczas uroczystości, drugą na sesji ślubnej w Meksyku. Uroku dodawały im długie blond włosy Lary, a cała sceneria ślubna była bajkowa. Okazuje się, że dziś wygląd dziewczyny odbiega od tego, jak prezentowała się jeszcze kilka tygodni temu.

Lara pojawiła się na wielkim otwarciu butiku marki Zaquad. Uwagę wszystkich przyciągnęły jej włosy. Gessler zdecydowała się na ścięcie swojej długiej fryzury. Postawiła na włosy do ramion, które dodają wyrazistości jej wizerunkowi. Do tego na wydarzeniu miała na sobie czarny strój i bardzo mocny makijaż, a przede wszystkim ciemne usta. Dobrze wygląda w tym wydaniu?

Lara Gessler w nowej fryzurze
Fotografia: EAST NEWS

Trzeba przyznać, że zmiana fryzury jest odważna, Lara bowiem do tej pory znana była ze swoich długich włosów. Podobnie z resztą jak jej mama, której chyba nikt nie wyobraża sobie bez długich loków na głowie. Fryzura Lary natomiast jest bardzo świeża i dodaje jej uroku.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów