Lara Gessler wyszła za mąż. Jej romantyczna suknia ślubna to strzał w dziesiątkę

Redakcja 04.09.2017
Lara Gessler
Fotografia: East News

Córka Magdy Gessler udowodniła również, że na parkiecie radzi sobie naprawdę dobrze :-) 

2 września 2017 roku Lara Gessler, córka jednej z najbardziej znanych polskich restauratorek Magdy Gessler, wyszła za mąż. Jej mężem został Paweł Pawłowski. Jak podaje Fakt.pl, uroczystość odbyła się we wsi Skarżyn, położonej 70 kilometrów od Warszawy. 

Jakiś czas temu Lara Gessler w wywiadzie udzielonym magazynowi "Flesz" zapewniała o swoim szczęściu. 

Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać - powiedziała Lara Gessler w rozmowie z "Flesz". 

Jak z bajki 

W tym wyjątkowym dla niej dniu, Lara Gessler włożyła niezwykle romantyczną i oryginalną suknię, z ciemnobeżowym dołem. Z kolei pan młody na tę okazję wybrał modny, kraciasty garnitur. Oczywiście, na ślubie Lary Gessler i Pawła Pawłowskiego nie mogło zabraknąć mamy panny młodej, która tego dnia postawiła na mocne kolory.

Dzięki zdjęciom, które zostały opublikowane w sieci, możemy zobaczyć nie tylko, jak prezentowali się państwo młodzi i ich goście, ale również, w jak urokliwym miejscu zostało zorganizowane wesele. Piękne otoczenie, ale i wyjątkowe dekoracje nadały temu miejscu bardzo romantyczny klimat. 

Jednym z gości na weselu był William Prestigiacomo, uczestnik "The Voice of Poland". Na Instagramie opublikował film, dzięki któremu możemy zobaczyć tańczącą Larę Gessler.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować i życzyć szczęścia :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów