Lara Gessler ujawniła, dlaczego wrzuciła do sieci kompletnie nagie zdjęcie!

Hanna Skowron 21.01.2019
Lara Gessler
Fotografia: instagram.com/lara_gessler

Gwiazda jakiś czas temu pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago. Teraz wytłumaczyła, dlaczego to zrobiła.

Lara Gessler jest ostatnio tematem wielu rozmów. Pojawia się bowiem coraz więcej informacji, dotyczących tego, że po niespełna 1,5 roku rozstała się z mężem. Gwiazda na razie nie skomentowała tych doniesień, ale postanowiła wreszcie zabrać głos w innej sprawie. Mowa o wrzuconym przez nią niedawno nagim zdjęciu. Lara przyznała w końcu dlaczego pokazała je swoim fanom.

29-latka lubi eksponować swoje zgrabne ciało, ale tym razem postanowiła pokazać je w całej okazałości. Dlaczego to zrobiła?

Lara Gessler pozuje nago

Pod koniec grudnia Lara podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z wakacji. Pozuje na nim całkowicie nago. Fotografię wykonaną na Sycylii opatrzyła podpisem: "Życie jest pięknem". Pod zdjęciem pojawiły się głównie pozytywne komentarze pełne zachwytu nad zgrabną figurą Lary.

Jednak dopiero teraz restauratorka przyznała, dlaczego zdecydowała się wrzucić takie zdjęcie do sieci. Opowiedziała o tym w rozmowie z gazetą "Flesz".

Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki?

Uważacie, że w sieci powinny pojawiać się takie zdjęcia?

Gwiazdy uwielbiają media społecznościowe. I nawet na nich zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy zarabiają na Instagramie najwięcej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów