Lara Gessler pokazała znamię na piersi. W ten sposób rozlicza się ze swoim lękiem

Łucja Siennicka 20.11.2019
Lara Gessler
Fotografia: Instagram/@lara_gessler

Lara Gessler pokazała znamię na piersi i dodała emocjonalny post, w którym opisała wewnętrzną walkę o akceptację własnego ciała. Post oznaczyła pięknymi, kobiecymi fotografiami.

Lara Gessler jest córką popularnej polskiej restauratorki. Zresztą, poszła w ślady znanej mamy i pomaga Magdzie Gessler w prowadzeniu biznesów. Sama działa w branży cukierniczej. Lara otwarcie mówi o tym, że jest dumna ze swojego ciała, dlatego chętnie je pokazuje na imprezach branżowych. Okazuje się, że niewiele różni się od innych kobiet, bo również ma kompleksy.

Lara Gessler pokazała znamię na piersi

Lara Gessler chętnie odsłania swoje ciało. Podczas programu "Ameryka Express" chętnie odsłaniała swoje wdzięki. Na imprezach branżowych chętnie pokazuje się w dekoltach do pępka.

Okazuje się, że młoda restauratorka miała pewnego rodzaju kompleks. Na całe szczęście udało jej się z tym poradzić i zaakceptować swój wygląd. Mowa o znamieniu na piersi

Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamię, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek... - zaczęła wpis.

Gessler dodała, że podczas Róż Gali porozmawiała z wieloma o osobami o różnorodności i akceptacji. 

Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności. Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobimy te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nieakceptacją. Nie ma lęku. Została miłość - dodała.

Okazuje się, że internauci są zachwyceni odwagą Lary. W komentarzach można przeczytać wiele komplementów na jej temat. 

Na pierwszy rzut oka owe znamię przypomina serce...jest więc we właściwym miejscu. I przy właściwej osobie, jaką jesteś...(Pani jest). A zdjęcie cudne, śliczne - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Niektóre osoby dodały, że przechodzą podobne rozterki. 

Cudowny jest ten post! Bardzo otwiera oczy, czasem akceptujemy wszystko co nas otacza, a samych siebie nie - dodała inna internautka.

Jak wam się podoba Lara w takim naturalnym wydaniu?

Zobacz także: Lara Gessler z partnerem na pokazie mody. Postawiła na odważny dekolt. Wiedzieliście, że ma znamię na piersi?

Interesujesz się show-biznesem? Sprawdź, czy dopasujesz prawdziwe imię do gwiazdy!

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów