Lara Gessler miała dwie suknie ślubne. Kolejną pokazała dopiero teraz. Jej fanki zachwycone: Pięknie

Katarzyna Leszczyńska 25.10.2017
Lara Gessler
Fotografia: Instagram/Lara Gessler

Jak się prezentowała?

Jakiś czas temu córka Magdy Gessler, Lara, wzięła ślub z Pawłem Pawłowskim. Uroczystość odbyła się we wsi Skarżyn, w niezwykle bajkowej scenerii. Wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia dzieliła się m.in. słynna kreatorka smaków. Panna młoda miała na sobie romantyczną suknię ślubną w beżowym kolorze, wykończoną białą koronką. Okazało się jednak, że nie była to jej jedyna kreacja.

Na swoim Instagramie Lara Gessler pochwaliła się ostatnio drugą suknią ślubną. Zdjęcie, które wstawiła zostało zrobione w Meksyku, podczas sesji poślubnej. Tym razem cała kreacja jest w kolorze białym, ale również w niej nie zabrakło romantycznej koronki.

Fanki są zachwycone ślubną kreacją Lary Gessler

Obie suknie ślubne Lary zaprojektowane były przez atelier Juliette. Trzeba przyznać, że panna młoda w każdej z nich prezentowała się bardzo dobrze, o czym świadczą również komentarze na Instagramie. Zachwycone fanki obsypały młodą restauratorkę wieloma komplementami.

Klasa!

Pięknie Pani wygląda.

Na pewno Magda Gessler jest dumna ze swojej córki. Ślub i wesele są istotnym momentem w życiu, który warto zapamiętać. Zarówno wiejskie wesele, jak i sesja poślubna w Meksyku są ku temu doskonałym sposobem. Z całą pewnością były to wyjątkowe przeżycia dla młodej pary.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów