Lara Gessler o dzieciństwie jak z bajki. "Żyliśmy jak polscy Carringtonowie"

Marianna Bereza 24.06.2019
Lara i Magda Gessler
Fotografia: Zenon Zyburtowicz/East News

30-latka zdradziła, że kiedy była nastolatką, jej mamie powodziło się lepiej niż teraz.

Lara Gessler to córka Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Potomkini restauratorów w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jak sama przyznała, nigdy niczego jej nie brakowało. 

Lara Gessler o dzieciństwie jak z bajki i sławnych rodzicach

Rodzina Gesslerów zajmuje się gastronomią od lat. Nic dziwnego, że Lara już jako 13-latka zajęła się kulinariami. Lara nie musiała martwić się o pieniądze, ponieważ, jak zapewnia, jej rodzice byli wówczas bardzo bogaci.

Byłam córką właścicieli restauracji. To była pozycja w latach 90. bardzo wyjątkowa. Oni naprawdę żyli jak polscy Carringtonowie z „Dynastii”. Myślę, że moja mama nawet teraz nie będzie żyła na takim poziomie, jak wtedy - oceniła.

Mimo bardzo dobrej sytuacji finansowej młoda Lara w każde wakacje pomagała rodzicom w restauracji. Dzięki temu nabrała szacunku do pieniądza.

Nie chciałam, żeby ludzie mnie traktowali jako córkę szefa, miałam głęboką potrzebę przynależenia, więc robiłam wszystko, żeby być członkiem zespołu. Pracując jako 13-latka w „Zielniku”, zdawałam sobie sprawę z tego, że to studenci, którzy za te napiwki codziennie sobie kupują bułki z kefirem, fajki i piwko po pracy, a ja wracam do domu, w którym mam pełną lodówkę - opowiadała.

Szczególnie miło wspomina jeden gest rodziców.

Jednego dnia oddali mi wszystkie napiwki, bo wiedzieli, że nie chcę ich brać. Oczywiście było bardzo to miłe i wzruszające, ale tak na prawdę ja to robiłam po to, żeby być z ludźmi, a nie po to, żeby zarabiać pieniądze - kontynuowała.

Czy ludzie zarzucają Larze, że wykorzystuje nazwisko znanych rodziców? 30-latka zdradziła, który moment był przełomowy w jej karierze.

Myślę, że już od jakiegoś czasu tak jest, chyba od momentu, kiedy napisałam książkę, to mnie wyzwoliło. Miał też na to wpływ mój wyjazd do Londynu. Żeby uwierzyć w siebie, potrzebowałam dostać pracę za swoje umiejętności, a nie nazwisko, a tam nikt nie wie, kim jest Magda Gessler. Zrobiłam sobie listę hoteli, w których chciałabym pracować i drugiego dnia dostałam pracę w restauracji z gwiazdką Michelina. Wtedy powiedziałam sobie: dobrze, to znaczy, że sama umiem wystarczająco - podsumowała.

Przypomnijmy, córka Magdy Gessler mieszkała w Londynie, gdzie była cukierniczką w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Uczyła się także sztuki dekorowania tortów w USA. Napisała książkę "Słodki zielnik Lary". Jest współwłaścicielką restauracji Słodki Słony i U Fukiera.

Zobacz także: Lara Gessler ujawniła, dlaczego wrzuciła do sieci kompletnie nagie zdjęcie!

Lara Gessler z mamą Magdą Gessler
Fotografia: Zenon Zyburtowicz/East News

Gwiazdy uwielbiają media społecznościowe. I nawet na nich zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy zarabiają na Instagramie najwięcej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów