Lara Gessler pokazała stare zdjęcie z Magdą Gessler. "Ta ruda pani to moja mama"

Zuzanna Morska 06.11.2019
Lara Gessler i Magda Gessler
Fotografia: Wojciech Olszanka/East News

Lara Gessler wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed lat. Towarzyszy jej na nim mama! Bardzo się zmieniły?

Zarówno Magda Gessler, jak i jej córka Lara często publikują w sieci wspólne zdjęcia. Znana restauratorka jest dumna z córki, która prowadzi własną cukiernię. Jednak zdjęcie, które pojawiło się na profilu Lary ostatnio to bardzo rzadki widok!

Gwiazda zamieściła w sieci fotkę sprzed lat. Towarzyszy jej tutaj młoda Magda Gessler! Obie panie są nie do poznania! Sami zobaczcie.

Lara Gessler na zdjęciu z mamą

Lara Gessler od dawna posiada konta w mediach społecznościowych. Fani cukierniczki śledzą każdy kolejny post wrzucany przez nią na Instagrama. To właśnie tutaj Lara zdradza co nieco na temat życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Jedno z ostatnich zdjęć gwiazdy wywołało niemałe poruszenie. Wszystko za sprawą tego, że pochwaliła się ona zdjęciem z mamą sprzed lat. Na rodzinnej fotografii kobiety są nie do poznania!

Młoda Gessler opatrzyła zdjęcie podpisem: "Najbliższą sobotę spędzam w tym super składzie! Ta różowa - ruda pani to moja mama, a ten typek z tyłu to mój najlepszy na świecie brat! Kto ma starsze rodzeństwo - szczególnie brata - to wie, o czym mówię. Za jakąś chwilę pochwalę się wam owocami naszego sobotniego spotkania. A tymczasem cicho sza!".

Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Pamiętam was takich!

Pięknie i tak rodzinnie.

Podobna do mamy.

A jak wam podoba się to zdjęcie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów