Lara Gessler podziękowała za życzenia urodzinowe na zdjęciu z facetem

Julia Pandecka 25.09.2019
Lara Gessler w zielonej bluzie na parapecie w mieszkaniu
Fotografia: Instagram/Lara Gessler

Lara Gessler obchodziła ostatnio 30. urodziny. Z tej okazji wyprawiła huczną imprezę, a fanom podziękowała za życzenia w wyjątkowy sposób, pod zdjęciem z ukochanym.

Lara Gessler świętowała niedawno okrągłą rocznicę urodzin. Córka Magdy Gessler skończyła 30 lat. Z tej okazji zorganizowała imprezę z udziałem przyjaciół. Nie tylko oni jednak świętowali razem z nią. Również fani Lary postanowili napisać jej życzenia pod postem na Instagramie. Gessler nie zapomniała o nich i postanowiła im podziękować specjalnym wpisem. Zrobiła to pod wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje ze swoim ukochanym, Piotrem.

Zobacz także: Lara Gessler dodała zdjęcie z tatą. Uderzające podobieństwo! 

Lara Gessler dziękuje za życzenia pod zdjęciem z ukochanym

Lara, mimo młodego wieku, ma za sobą już małżeństwo, które na początku tego roku zakończyło się rozwodem. Po dwóch latach rozstała się z Pawłem Ruczem. Najwidoczniej teraz postanowiła ułożyć sobie życie na nowo.

Córka Magdy Gessler publikowała już wcześniej zdjęcia z Piotrem, który jest właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Lara bawiła się w jego towarzystwie również na tegorocznym Balu Fundacji TVN. Teraz mężczyzna wziął udział w jej hucznych urodzinach. I to właśnie z nim Lara opublikowała zdjęcie, pod którym podziękowała za życzenia.

Kochani, bardzo dziękuję za wspaniałe życzenia i masę życzliwych słów. To były takie urodziny, że do 40-ki na pewno mi wystarczy. Dziękuję! Jesteście wspaniali - napisała Lara pod fotografią.

W komentarzach posypały się słowa zachwytu i ponowne życzenia.

Piękny wiek, pięknie się prezentujecie i pięknie było.

Fajna z was para!

Wyglądacie bosko.

Naszym zdaniem Lara i Piotr razem wyglądają naprawdę dobrze.

Zobacz także: Gessler dodała zdjęcie córki i zaliczyła wpadkę. Mimo to internauci porównują Larę do znane aktorki

Z Larą chętnie wybralibyśmy się na imprezę. U nas możecie sprawdzić, z którą polską aktorką wy powinniście pójść na wspólną zabawę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów